Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nilgün Belgün’den D&R’da keyifli imza günü etkinliği

Ana Sayfa » MAGAZİN » Nilgün Belgün’den D&R’da keyifli imza günü etkinliği
Nilgün Belgün’den D&R’da keyifli imza günü etkinliği

Ünlü oyuncu ve yazar Nilgün Belgün, D&R’da hayranlarıyla buluştu. D&R Live etkinlikleri kapsamında D&R Capitol’e konuk olan Belgün, imza gününde “Hayatla Geçinmeyi Seçtim” isimli kitabını imzalarken kendisini yalnız bırakmayan sevenleriyle bir arada olmanın keyfini çıkardı.

D&R’ın Türkiye’nin dört bir yanında devam eden yazar buluşmalarına bu hafta Nilgün Belgün konuk oldu. Usta sanatçı, “Hayatla Geçinmeyi Seçtim” adlı kitabını 15 Şubat Cumartesi günü D&R Capitol’de imzaladı. Hayranlarının yalnız bırakmadığı Belgün, gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu, etkinlikten büyük keyif aldığını belirtti.

Belgün, bir hayat kılavuzu niteliğindeki bu kitapta; kendini umutsuz ve çaresiz hissedenlere, pişmanlık duyanlara, ilişkilerinde sendeleyenlere çıkış yollarını gösteriyor. Nilgün Belgün, “Hayatla Geçinmeyi Seçtim’i okurken zaman zaman gülecek, kimi zaman düşünecek, bazı yerlerde şaşıracak, çoğu yerde kendinizi bulacak, empati kuracak, mutluluğun ne kadar kıymetli olduğunu anlayacaksınız. Benim yolum mutluluk… O yol kendini tanımaktan geçiyor. Neyi isteyip, neyi istemediğini bilmekten… Mutluluk dediğin bir seçim. Ben hayatımı kolaylaştırmayı, dolayısıyla da bu hayatla geçinmeyi seçtim” dedi.

Nilgün Belgün’den D&R’da keyifli imza günü etkinliği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İHSAN TAŞ KİMDİR? Teniste Bergama Başarısı Doğurganlık ve Gebelik Sağlığı için Beslenme ve Vitaminlerin Önemi Gülben Ergen Jüri üyeliği ile ekrana döndü! JCR: Sur Yapı sektörün üzerinde büyüdü Beyoğlu’nda tacizci şoku

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır