‘Notre Dame’ın Kamburu Müzikali’ 24-25 Ekim’de Trump Sahne’de

Ana Sayfa » MAGAZİN » ‘Notre Dame’ın Kamburu Müzikali’ 24-25 Ekim’de Trump Sahne’de
‘Notre Dame’ın Kamburu Müzikali’ 24-25 Ekim’de Trump Sahne’de

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri ‘Notre Dame’in Kamburu Müzikali’, 24 Ekim Cumartesi saat 20.30 ve 25 Ekim saat 18:00’de Trump Sahne’de izleyicisiyle buluşuyor.

Vural Bingöl ile Erhan Yaman’ın sahneye koyduğu oyunun yönetmenliğini de Vural Bingöl üstleniyor. Dekor ve kostüm tasarımının Andrea Primavera ve Sırrı Topraktepe’ye, ses ve ışık tasarımının Ömer İzgin’e ait olduğu oyunda; Vural Bingöl, Kamala Mustafayeva, Andrea Primavera, Erhan Yaman, Murat Yaşar Özdemir, Merdis Uçkan, Alaattin Bahar, Ayça Azize Ergün, Nilüfer Ömürlü, Hayri Diken, Ezgi Eneç, Seymur İlham ve Özden Ulusoy rol alıyor.

Oyunda çirkin ve kambur bir kilise zangocu olan Quasimodo, Fransa’nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo ve krala bağlı komutan Phoebus’un çingene kızı Esmeralda’ya olan aşkları anlatılıyor.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak oyunu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda müzikali maskeli olarak izleyecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

‘Notre Dame’ın Kamburu Müzikali’ 24-25 Ekim’de Trump Sahne’de - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Emporio Armani Çizgileri ile Daha Güçlü Bir Tarz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı Baymak 2020 yılında %30 büyüyerek ciroda 1 milyar TL’yi aştı Little Caesars Denizli’deki İlk Şubesini Açtı Gölbaşı’na Soluk; Yeni Rekreasyon Alanı Periton Diyalizi hastaları koronavirüsten daha iyi koruyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır