OEDAŞ sokak hayvanlarının tedavisi ve bakımı için Sağlık Odası açtı

Ana Sayfa » GÜNCEL » OEDAŞ sokak hayvanlarının tedavisi ve bakımı için Sağlık Odası açtı
OEDAŞ sokak hayvanlarının tedavisi ve bakımı için Sağlık Odası açtı

 OEDAŞ, HAYTAP ve Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen Sağlık Odası sayesinde sokakta yaşayan hayvanların da tedavileri ve rutin bakımları yapılabilecek.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ) sosyal sorumluluk projelerine yenisini ekledi. OEDAŞ Can Dostlar Projesi kapsamında Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen Tedavi Odaları sayesinde sağlık sorunu yaşayan veya bakımları yapılacak olan sokak hayvanlarına çözüm sağlayacak. Tedavi Odası’nın açılışı Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın ve OEDAŞ Dağıtım Hizmetleri Müdürü Ahmet Tahir Ergenç katılımı ile gerçekleşti. 

Açılışta konuşan OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, “Ana işimiz olan elektrik dağıtım hizmeti vermenin yanı sıra, paydaşı olduğumuz toplum ve dünyanın ihtiyaçlarına da yanıt vermek adına çaba sarf ediyoruz. Bu bakış açısı ile 2021’de sokakta yaşayan hayvan dostlarımız için başlattığımız mama ve kap dağıtım projemizi bir adım daha ileri taşıyoruz. Evlerimizde yaşayan hayvan dostlarımız için sorun teşkil etmese de sokak hayvanlarının tedavi ve bakımları önemli bir sorun ve kurum olarak bir hamle yapmamız gerektiğini düşündük. Bu nedenle HAYTAP ve Tepebaşı Belediyesi’nin katkıları ile açılışını gerçekleştirdiğimiz Tedavi Odası sayesinde, hayvan dostlarımızın rutin bakımları ve tedavileri yapılabilecek. Projemize vermiş oldukları katkılardan dolayı HAYTAP’a ve Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür ederken, hayvan dostlarımız için gerçekleştirdiğimiz projelerimize önümüzdeki dönemde de yenilerini ekleyeceğimizi müjdelemek istiyorum” diye konuştu.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

OEDAŞ sokak hayvanlarının tedavisi ve bakımı için Sağlık Odası açtı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hollanda Merkezli Paylaşımlı E-Moped Girişimi Go Sharınh Türkiye’ye Açılmayı Planlıyor Amazon Gaming Week, 25-31 Ağustos’ta ilk kez Türkiye’de! Eylül ayında FilmBox ile Eğlence ve Animasyona Doyacaksınız! Kulak kireçlenmesi kadınlarda 2 kat fazla görülüyor Demir eksikliği ve kansızlığı doğru beslenme ile engelleyin DocuBox HD Ekranlarında 2. Dünya Savaşı Mevzilerine Yolculuk

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır