Online ortamlara resim yüklemek için dikkat edilmesi gerekenler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Online ortamlara resim yüklemek için dikkat edilmesi gerekenler
Online ortamlara resim yüklemek için dikkat edilmesi gerekenler

Yediğiniz yemeği, gördüğünüz manzarayı, sevdiğiniz köpeği, içtiğiniz içkiyi çok beğendiğiniz için online ortamlarda paylaşmak isteyebilirsiniz. Ne kadar bu paylaşım fotoğrafla sınırlı kalsa da, kimileri için meslek haline gelmiştir. Fakat bunu yaparken ne kadar doğru yapıyorsunuz hiç dikkat ettiniz mi? Resim yükle herkes için aynı bir komut gibi görünse de, bazıları bunu sıradan bir halde yaparken bazıları da sanat haline getirebilmiştir. İster cep telefonuyla, ister kamerayla çekmiş olduğunuz resmi, online ortamlara yüklemek için, bazı durumlara dikkat etmeniz gerekebilir.

Kolay Paylaşmanın Yolu

Resim herkes için aynı şartlarda ve ölçülerde görülmez. Online ortamlara fotoğraf yüklenirken herkes aynı hassasiyetle yükleme gerçekleştirmeyebilir. Hayvan sever bir kişinin paylaştığı fotoğraflar farklı olduğu kadar, yemek gurmesinin paylaştığı fotoğraflarda farklı gelebilir.

Sevdiğiniz fotoğrafları kendi belirlemiş olduğunuz kriterlere göre çektikten sonra, ilgilendiğiniz bir online bir ortama yükleyerek başkalarının da görmesini hatta resim hakkında yorum yapmasını sağlayabilirsiniz. Yükleme yapabileceğiniz çok fazla site ya da içerik vardır ve burası da bunlardan birisidir.

Fakat diğer sitelerden daha farklı olarak, daha kolay bir şekilde resim yükleme imkanı sunar. Burada düzenlediğiniz resimleri daha ilgi çekici bir hale getirdikten sonra online ortamlara taşıyabilir ve birden fazla kişinin beğenisine sunabilirsiniz.

Kendi Bloğunu Oluştur

Bu site sayesinde kendi resim albümünüzü oluşturabilir ve başkalarının görmesini sağlayabilirsiniz. Kendinize ait bir profil oluşturarak, sevdiğiniz tüm resimleri bir arada tutabilirsiniz.

Ayrıca kendi arka plan resminizi ekleyerek, sayfanıza kişisel bir hava katabilirsiniz. Ayrıcalıklarını resimlerle göstermeyi seven kişiler için bu site çok elverişlidir. Profil resminizi ekleyerek sizi tanıyan insanların resimlerinizi görmesini sağlayabilirsiniz. Yeni yüklenen resimleri, eskileri ya da en çok görüntülenen resimleri bir arada tutarak zamanda yolculuğa çıkabilirsiniz.

Görüntüleme aldıkça daha çok mutlu olmanıza ve kendinizin ne kadar önemsendiğine tanık olabilirsiniz. Resim oluşturma imkanınız olduğu gibi, albüm oluşturma imkanınız da bulunuyor. Bu sayede unutmak istemediğiniz anları aynı kare altında toplayabilir ve daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz. En unutulmayan anlarınızı resimleyerek bedava resim yükleme sitesi ayrıcalıklarından sizde faydalanabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Yükleme

Hızlı resim yükleme ve paylaşma servisi olan bu site sayesinde sizde resimleri yükleme de hız sorununun önüne geçebilirsiniz. Resim yüklerken dikkat edilmesi gereken durumlar arasında şüphesiz, hız sorunu yer alır. Böylece bunun önüne geçebilirsiniz.
Resim yükleme olayını çok seven kişiler, resimlerinin düzenli bir şekilde görünmesini ister. Bu site ile de buna imkan sağlanıyor. Resim yüklemek için çok fazla seçenek bulunuyor fakat bir çoğu bu sitenin imkanını tanımıyor. Bu da insanları farklı resim yükleme siteleri arayışına sürüklüyor. Gif resim yükleme sitesi olarak da burayı tercih edebilir ve resimlerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Resim yüklerken dikkat edilmesi gereken hususlar;

  • Resim boyutlarının uyumlu olması
  • İlgi çekici bir resim olması
  • Merak uyandırması
  • Paylaşmaya değer bir resim olması resim yüklerken dikkat edilmesi gereken durumlardandır.

Siz de diğerlerinden bir adım önde olmak ve bu hıza dahil olmak istiyorsanız saniyeler içerisinde siteye kayıt olabilir ve resimlerinizi yükleyebilirsiniz.

Online ortamlara resim yüklemek için dikkat edilmesi gerekenler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Fidanlar 57. Alay için! YERLİ MONİCA ZİLAN DURU’DAN TATİL KEYFİ Yenidoğan bebeklerin cilt bakımı için ipuçları Başkan Demir, “Necip milletimiz bu yapılana da sandıkta gereken cevabı verecektir” Hakan Gence’nin konuğu Barış Murat Yağcı oldu Rasic, VakıfBank’ta 2 bin 300 sayı barajını geçti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır