Onur Güven’in Yeni Teklisi “YAKLAŞ”

Ana Sayfa » MAGAZİN » Onur Güven’in Yeni Teklisi “YAKLAŞ”
Onur Güven’in Yeni Teklisi “YAKLAŞ”

Uzun yıllardır müzik yapan Onur Güven ilk profesyonel çalışması “YAKLAŞ” PDND Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı!
 
PDND Müzik YouTube kanalında yayınlanan şarkının sözleri Onur Güven ve müziği hem Onur Güven hem de Emre Saltık imzası taşımaktadır. Düzenlemesi Gökalp Gökmen’e aittir.

08.04.1991 günü dünyaya gelen Onur Güven küçük yaşlardan beri müziğe ilgiliydi. Bahçeşehir Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Onur Güven üniversitenin ilk yıllarında şan eğitimi ve İstanbul'un çeşitli mekanlarında sahne almaya başladı. Müziğe ilk olarak bu şekilde profesyonel bir adım atan Onur Güven'in ilk yayınlanan şarkısı ''Yaklaş'' olacak ve şarkının sözleri Onur Güven imzası taşıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Onur Güven’in Yeni Teklisi “YAKLAŞ” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü yazar Amin Maalouf, Global Marketing Summit 2021’de! Aliağa’da Kış Dönemi Yüzme Kursları Başlıyor Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden Fethiye’de STK Temsilcilerine Bilgilendirme Türkiye Sigorta Birliği Yönetim Kurulu’ndan Kamuoyu duyurusu CHP, Türk Eczacılar Birliği ile bir araya geldi İBB’den Yangın bölgesine ekolojiye uygun 1 milyon fidan dikimi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır