Osmanbey’de İlk Kadın Başkan

Ana Sayfa » GÜNCEL » Osmanbey’de İlk Kadın Başkan
Osmanbey’de İlk Kadın Başkan

Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği’nin 11. Genel Kurulu yeterli çoğunlukla gerçekleştirildi.

1999 yılından beri faaliyet gösteren OTİAD, Türk hazır giyim ve tekstil pazarının üreticilerini bir araya getirerek iplikten atölyeye, fuardan podyuma ve mağazadan tüm dünyaya açılan moda serüvenine eşlik ediyor. 

800’e yakın üyesi olan Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği’nin bölgesinde 2450’ye yakın sektörel firma bulunuyor. Dernek, 2018- 2020 Yönetim döneminde Rıdvan Kandağ’ın başkanlığında; yazdığını yapan, yaptığını yazma ilkesi ve vizyonu ile bir yönetim dönemini bitirmiş oldu.

Rıdvan Kandağ döneminde birçok ilke imza atan yönetim kurulu, görevini devrederken de aynı vizyonu sergiledi. Eda Arpacı oy çokluğu ile başkan seçildi. Genel kurulda planlarını açıklayan Arpacı, ‘’Dijitalleşerek güçleneceğiz” mesajını verdi ve Kandağ’dan devraldığı başkanlık bayrağını yeni projelerle devam edeceğini açıkladı. OTİAD yeni dönem yönetim kurulu 2. ve 3. kuşaktan oluşmaktadır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Osmanbey’de İlk Kadın Başkan - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yerli aşı çalışmaları çevrimiçi panelde konuşulacak Kadın Oyunları Festivali’nde İkinci Oyun “Dansöz” Stranger Things efsanesi çizgi romanlarla sürüyor: Diğer Taraf & Altı 11 Senelik AR-GE çalışmasının sonucu enerji verimliliğinde çağ değiştirdi Cem Küçükdeveci Kimdir? Gelecek Partili Başkan Keskin, restoran ve kafeleri inceledi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır