Otobüs Biletlerinde Esnek Dönem

Ana Sayfa » GÜNCEL » Otobüs Biletlerinde Esnek Dönem
Otobüs Biletlerinde Esnek Dönem

Koronavirüs salgınıyla mücadele için alınan önlemler, dünyada ve Türkiye’de özellikle turizm ve seyahat sektörünü olumsuz etkiledi. Öyle ki Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) uluslararası seyahatlerin tüm yıl boyunca yüzde 58 ile 80 oranında azalacağını ön görüyor. Şirketlerde bu duruma karşı çeşitli çözümler üretiyor. Bunlardan bir taneside Türkiye’nin ilk ve en büyük online seyahat platform biletall.com’dan geldi. Firma, satın alınan yüzlerce otobüs firmasına ait otobüs bileti için kalkış saatine 1 saat kala online iptal edebilme imkanı sunuyor.

Firmanın Ceo’su Yaşar Çelik konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Sektörü en çok etkilyen insanlardaki korku durumu. Hem can sağlığı anlamında hem de maddi durum anlamında. Biz de belirsizliğin hakim olduğu bu dönemde ailemizin üyelerinin mağdur olmasını istemiyoruz. Kişilerin bilet iptali gerekirse ne yapacağım diye soru işaretlerinin olmadığı, daha rahat seyahat planı yapabilecekleri bir ortam istiyoruz. Bu yüzden geçtiğimiz yıllardan beri uygulamaya koyduğumuz iptal hakkını bu dönemde de başarı ile sürdürüyoruz. Yolculara sağladığımız esnek davranış ile sektöre de bir katkı sağlıyoruz. Çünkü kişilerde artık esnek değişim politikaları istiyor ” ifadelerini kullandı.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Otobüs Biletlerinde Esnek Dönem - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Tozoğlu: “Konya iktidara verdiği desteğin karşılığını alamıyor” Erdoğan kapatmayacağız deyip rakamı verdi! İşte sınırı geçen mülteci sayısı Cumhurbaşkanı Erdoğan, MÜSİAD EXPO 2020’yi ziyaret etti Milletvekili Sındır, “dere taşkın alanı ve fay zonuna asla konut yapmayın!” Aziz Kocaoğlu’nun başlattığı süt projesi 12 yıl aradan sonra Tire’de Modern enerji teknikleri ile çocuklar artık daha mutlu ve özgüvenli!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır