Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Oyuncu Elif Tayhan Türkiye’yi mesken tutuyor…

Ana Sayfa » MAGAZİN » Oyuncu Elif Tayhan Türkiye’yi mesken tutuyor…
Oyuncu Elif Tayhan Türkiye’yi mesken tutuyor…

Bir çok önemli dizi ve sinema projesinde yer alan oyuncu Elif Tayhan yıllardır Türkiye’nin bir çok ilini gezerek Kültür’den medeniyete bir çok ilin uluslararası platformlarda tanıtılmasını sağlıyor.

Ne güzel yerler ismiyle yıllardır farklı televizyonlara program yapan ve sunan Elif Tayhan, çektiği bir çok görüntüyü de yabancı basın ile paylaşarak Türkiye’nin tanıtıma katkı sağlıyor.

Tayhan, “Çektiğimiz görüntüleri yabancı basınla paylaşıyoruz.” Ne güzel yerler ismi ile bir çok farklı tv kanalına program yapan ve programın sunuculuğunu üstlenen Elif Tayhan, “Türkiye’nin bir çok ilini gezdik gezdiğimiz illeri gerek sosyal medyada bulunan 3 milyon takipçimiz ile gerekse uluslararası basın ile paylaşıyoruz. Çektiğimiz görüntüler ve fotoğrafları bir çok farklı ülkenin medyası da kullandı.“

“Pandemiden sonra daha çok tanıtım yapılmalı” Dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs ile beraber bir çok ülke turizminin de etkilendiğini belirten Elif Tayhan, “Ülke olarak el birliği içinde olarak Türkiye’nin tanıtımına uluslararası platformlar da katkı sağlamamız gerekiyor. Bende üstüme düşen bir görev gibi düşünerek ülkemizin yurt dışındaki tanıtımı için elimden geldiğince uğraş veriyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Oyuncu Elif Tayhan Türkiye’yi mesken tutuyor… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Usta oyuncu Muharrem Erdemir entübe edildi! Kaspersky’den akıllı telefonunuzu ve verilerinizi hırsızlardan korumak için ipuçları Galatasaray, Türkiye’nin ilk Spor Kulübü NFT koleksiyonunu arz ediyor Erol’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması “Ağaçtan Dervişe” Narlıdere’de gala yapıyor! Bd sağlık öncüleri pandemide sağlık çalışanlarında değer kattı.

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır