Ozan Arapoğlu feat Oğuzhan Tanrıverdi “Yaz-Ma” müzik severlerle buluşuyor.

Ana Sayfa » MAGAZİN » Ozan Arapoğlu feat Oğuzhan Tanrıverdi “Yaz-Ma” müzik severlerle buluşuyor.
Ozan Arapoğlu feat Oğuzhan Tanrıverdi “Yaz-Ma” müzik severlerle buluşuyor.

Genç sanatçı Oğuzhan Tanrıverdi Yaz-Ma isimli tekli single çalışmasını ünlü prodüktör Ozan Arapoğlu aranjörlüğünde değerli müzik severlerin beğenisine sunuyor.

‘Affetmiyorum’ şarkısıyla büyük ilgi toplayan kısa sürede binlerce izlenme alan Oğuzhan Tanrıverdi Yaz-Ma isimli tekli single çalışmasına 2020’nin en iddialı projesi diye bahsediyor.

Hit şarkıların yapımcısı ve aranjörü , genc yaşına rağmen çok iddialı işlere imza atan Ozan Arapoğlu ile feat yapan Oğuzhan Tanrıverdi bu bizim için başlangıç, çok yakında yeni projelerimiz de sizlerle birlikte olacak diye gelecek projelerle ilgili ipucu verdi .

Noon İstanbul YouTube kanalı ve Tüm dijital platformlarda yer alacak şarkının söz ve müziği kendisine , aranjörlüğü ise Ozan Arapoğlu üstleniyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Ozan Arapoğlu feat Oğuzhan Tanrıverdi “Yaz-Ma” müzik severlerle buluşuyor. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“ALTIN Zİ̇RVE ÖDÜL TÖRENİNDE” Yılın En İyileri Seçilecek! Rengarenk Vespa’lar, “Bana Özel Vespa’m” Uygulamasıyla Fiyat Garantili Ön Satışta! Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden Kasap Adaylarına Uygulamalı Eğitim Sivrisineklerle Yeni Nesil İlaçlarla Mücadele Kadınlar dijital eğitimle iş sahibi olacak CANAN ÖNER EROL’DAN MUHAYYER MUHABBETLER

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır