Özdağ: “4 bin kahvehaneci esnafı ve ve aileleri perişan”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Özdağ: “4 bin kahvehaneci esnafı ve ve aileleri perişan”
Özdağ: “4 bin kahvehaneci esnafı ve ve aileleri perişan”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Kahveciler Odası’nı ziyaret etti.

Koronavirüs salgınıyla beraber önce kapanan, daha sonra yeni normalle açılan ancak oyun oynanmasına izin verilmeyen kahvehaneler sancılı bir süreçten geçti. Birçok kahvehane kira, fatura, çalışan parasının ödenememesi nedeniyle isyan ederken, oyunların serbest bırakılması için hükümete çağrıda bulundu. Ancak çağrı yanıtsız kaldı. Daha sonra salgının ülke genelinde artışa geçmesiyle tüm mekanlar dahil kahvehaneler tekrar kapandı. Kahvehaneci esnafı sancı çekmeye devam ediyor.

“HÜKÜMET SESLERİNİ DUYMAYACAK MI?”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ da, zor bir dönemden geçen kahvehanecileri unutmadı. Manisa Kahveciler Odası Başkanı Mehmet Çetin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiklerini söyleyen Özdağ, “Kahveciler Odası’nı Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, yönetimi ve kurucular kurulu üyemiz Gizem Öcmenler ile ziyaret ettik. 4 bin kahvehaneci esnafı, çalışanları ve aileleri perişan. Hükümet seslerini duymayacak mı?” dedi. Kahveciler Odası ise ziyaretleri için Gelecek Partili heyete teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Özdağ: “4 bin kahvehaneci esnafı ve ve aileleri perişan” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Giriş seviyesindeki bulut yeteneklerine yatırım yapmak için 4 neden İzmirʹde tarihi gün Fabrika yapan “Fabrika” Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası Müzikseverleri İspanya’ya Müzikal Yolculuğa Çıkardı! Karşınızda dünyanın ilk Wi-Fi 6 Plus Router’ı HONOR Router 3 Bostanlıspor Bisikletçileri Dikili Bademli’de doğayla buluşacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır