Pandemi alışkanlıkları değiştirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Pandemi alışkanlıkları değiştirdi
Pandemi alışkanlıkları değiştirdi

MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, pandemi koşulları ile dünyada üretimden tüketime alışkanlıkların değiştiğine dikkat çekerek, “Dünyadaki değişimi doğru okumalıyız. Yeni teknolojilerle dünya hızla değişirken bizim de bu değişime ayak uydurmamız şart” dedi.

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, pandemi ile gelen yeni normale başka bir açıdan bakarak, iş dünyasına da önerilerde bulundu.

Pandemi ile dünyada üretim ve tüketim anlayışının da değiştiğine dikkat çeken Başkan Doğmuş, dünyadaki değişimin doğru okunması gerektiğini dile getirdi. En ucuz ve en kaliteyi sunmanın dünyada ticaretinde artık yetmediğini dile getiren Başkan Doğmuş, artan dijitalleşmeye işaret ederek, şunları söyledi: “Ülkemiz önemli bir pazar. Önemli avantajlara sahip bir ülke. Bu avantajları değişen ve gelişen şartlara göre şekillendirmemiz gerekiyor. Yeni teknolojilerle dünya hızla değişirken bizim de bu değişime ayak uydurmamız şart. Üretim ve buna bağlı yetişmiş nitelikli iş gücünü de geliştirmeliyiz.”

MERSİN – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Pandemi alışkanlıkları değiştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

​D vitamini ileri evre kanser oluşum riskini azaltıyor mu? Hande Erçel:” Oyuncu Olmasaydım Küratör Olurdum” Şarj adaptörsüz gelen iPhone 12 için farklı marka şarj kullanmak riskli mi? Ağız ve Diş Sağlığı Haftasında Bilinmesi Gerekenler Salgın döneminde işten çıkarılanlar ne yapmalı? “Türkiye’den Yurtdışına Eğitim Talebi Arttı”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır