Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Pandemi sürecini hem iş hem tatil yaparak geçiriyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Pandemi sürecini hem iş hem tatil yaparak geçiriyor
Pandemi sürecini hem iş hem tatil yaparak geçiriyor

Lüks gayrimenkul danışmanı, cemiyet hayatının havalı isimlerinden Evrim Kırmızıtaş Başaran, pandemi sürecini hem çalışarak hem de tatil yaparak geçiriyor.

Lüks gayrimenkul danışmanı, cemiyet hayatının havalı isimlerinden Evrim Kırmızıtaş Başaran, pandemi sürecini hem çalışarak hem de tatil yaparak geçiriyor. Sosyal mesafe kurallarına uyarak geçtiğimiz günlerde Bodrum Loft ta bir davete katılan Başaran, hemen ardından İstanbul a gelerek ,İş dünyasının yakından takip ettiği özel bir televizyon kanalında haber programına katıldı. İzleyicilerden gelen sektörle ilgili merak edilen soruları cevaplayan Başaran, “izleyiciler ve sosyal medya takipçilerim tv ekranında beni görmek istediklerini herseferinde dile getiriyorlar. Güncel bir kadın programı ya da gayrimenkul ile ilgili soruları cevaplayacağım bir program ben de yapmak istiyorum. Yapımcılardan gelecek tekliflere açığım.” dedi..

Pandemi sürecini hem iş hem tatil yaparak geçiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Spotify, Haftalık Keşif Sponsorluk özelliğini Türkiye’de kullanıma sundu ALİAĞA BELEDİYESİ KURBAN SATIŞ YERİNDE TÜM TEDBİRLERİ ALDI Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli’den 15 Temmuz açıklaması Uğur Tergek’ten Sessiz Yokuş Yazın artan sıvı kaybına dikkat! Uzaktaki büyük değer: Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır