Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Panora alışveriş ve yaşam merkezi, sağlık tedbirlerinde de Ankara’nın en iyisi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Panora alışveriş ve yaşam merkezi, sağlık tedbirlerinde de Ankara’nın en iyisi!
Panora alışveriş ve yaşam merkezi, sağlık tedbirlerinde de Ankara’nın en iyisi!

Koronavirüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren hem sağlık tedbirleri konusunda hem de ekonomik desteklerde öncü olan Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi, kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı denetimlerde aldığı sonuçlarla da takdir topladı.

Yeniden hizmete başladığı 1 Haziran tarihinden itibaren düzenli olarak denetimlere tabi tutulan AVM’lerde, Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin aldığı tedbirler konusundaki başarısı dikkat çekti. Her daim hijyene ve hem çalışanlarının hem de misafirlerinin sağlığına önem veren Panora’da, 28 Ağustos tarihinde yapılan denetimlerde, farklı noktalardan alınmış numunelerin sonuçları yayınlandı. AVM’nin en uğrak alanları olan tuvalet, asansör ve ana giriş kapısından, denetim ekiplerince alınan numuneler, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda incelendi. Yayınlanan inceleme raporu, Panora’nın hijyen sınır noktasının, ameliyathane hijyeni ile aynı orana sahip olduğunu gösterdi.

Raporu çalışanlarının ve misafirlerinin bilgisine sunan Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi yönetimi, önceliklerinin Panora çatısı altında bulunan herkesin sağlığını korumak olduğunu, bunun için de her türlü tedbiri taviz vermeksizin uyguladıklarını, rapor sonuçlarının kendilerini oldukça memnun ettiğini ve önümüzdeki dönemde de tedbirlere harfiyen uyarak tüm AVM’lere örnek olmaya devam etmek istediklerini dile getirdiler.

ANKARA / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Panora alışveriş ve yaşam merkezi, sağlık tedbirlerinde de Ankara’nın en iyisi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

LOGO’dan öğrenciler için online staj imkanı Simge’ye, Sezen’den uğur hediyesi… Yazar Uğur Tergek, “sessiz yokuş” adli kitabını anlatıyor Uzmanlar’dan Çöl Tozu Uyarısı Dünyanın En Güçlü Seri Üretim Üstü Açık Otomobili Ferrari 812 GTS Türkiye’de! Temizlik İşleri Müdürlüğü kadrosunu güçlendirdi..

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır