Paylaştığımız Dünyanın Güzellikleri, Şubat Ayında DocuBox HD Ekranlarında

Ana Sayfa » MAGAZİN » Paylaştığımız Dünyanın Güzellikleri, Şubat Ayında DocuBox HD Ekranlarında
Paylaştığımız Dünyanın Güzellikleri, Şubat Ayında DocuBox HD Ekranlarında

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesiyle izleme deneyimi sunan belgesel kanalı DocuBox HD, ilginç yapımlarıyla muhteşem keşiflerin kapısını açıyor. 

Şubat ayında DocuBox HD ekranlarında, “Paylaştığımız Dünya” belgesel serisinde üzerinde yaşadığımız “soluk mavi noktanın” güzelliklerini ve bu güzellikleri koruma sorumluluğumuzu hatırlayacağız. Çevreye verilen zararı düzeltmeye çalışan insanları bulmak için dünyayı gezen veteriner, biyolog ve maceraperest Mannaïg de Kersauson’a eşlik edeceğiz.

İnsanoğlunun doğayla uyum içinde yaşamak için bulduğu yeni veya eski yöntemlerin arayışında olan Kersauso’nun dünyanın farklı yerlerinden bilim insanlarıyla, uzmanlarla ve bölgeden kabile üyeleriyle bu çevre sorunları ve bu dengenin nasıl tekrar kurulabileceği hakkında konuşmalarına tanık olacağız.

DocuBox HD “Paylaştığımız Dünya (Sharing the Earth)” Belgesel Serisi:

  • Kenya / 20 Şubat Cumartesi, Saat 21:00
  • Tayland / 22 Şubat Pazartesi, Saat 23:00
  • Madagaskar / 23 Şubat Salı, Saat 20:00

 

DocuBox HD yayınlarına, seçkin TV platformları KabloTV Kanal 122, D-Smart Kanal 58 ve Vodafone TV kanal 163 üzerinden ulaşılabiliyor. DocuBox HD içeriklerine ayrıca, FilmBox websitesi ve FilmBox + uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaştığımız Dünyanın Güzellikleri, Şubat Ayında DocuBox HD Ekranlarında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Magnezyum desteği ile vücudun çarkları işlesin  Sağlığa magnezyum dopingi Ekrem İmamoğlu’nun Erdoğanlı Erbakan paylaşımı olay yarattı COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi AHEF’ten güneş çarpması uyarısı Artan Özel İletişim Vergisi hem vatandaşı hem sektörü zorlayacak Okan’dan aday öğrencilere online deneme sınavı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır