Photo Ark Belgeselleri Şubat Ayında National Geographic NOW’da

Ana Sayfa » MAGAZİN » Photo Ark Belgeselleri Şubat Ayında National Geographic NOW’da
Photo Ark Belgeselleri Şubat Ayında National Geographic NOW’da

Dünyaca ünlü National Geographic fotoğrafısı Joel Sartore’nin vahşi hayata ve yaşam alanlarını etkileyen konulara dair farkındalık yaratmak adına, geleceği tehlike altına girmiş hayvan türlerini fotoğraflayarak oluşturduğu fotoğraf koleksiyonu “Photo Ark”ı yaratma sürecini anlatan belgeseller Ocak ayında National Geographic NOW’da
Dünyanın dört bir yanına giderek, nesli tehlike altındaki türlerin fotoğraflarını, stüdyo kalitesinde çekmeyi başaran ünlü fotoğrafçının, bir arşiv niteliği taşıyan projesini ele alan “Photo Ark” belgeselleri Şubat ayında National Geographic NOW’da.
“Photo Ark” belgeselleriyle Joel Sartore’nin ne tür zorluklarla bu projeyi yürütmeye çalıştığını görecek ve belki de daha önce hiç görmediğiniz hayvan türlerini yakından tanıma fırsatı elde edeceksiniz.

Photo Ark Şimdi Dijitalde

National Geographic’in en popüler ve en çok ziyaret edilen sergisi olma unvanını taşıyan “Photo Ark” sergisi geçtiğimiz yıl şubat ayında ilk kez İstanbullu doğa ve fotoğraf tutkunlarıyla buluşmuştu. Şimdi ise bu eşsiz arşiv dijital dünyada da sizlerle bir arada! Türkiye’ye özgü endemik türleriyle birlikte 70’i aşkın hayvan fotoğrafının yer aldığı “Photo Ark” sergisini 360 derece sanal tur deneyimiyle www.natgeotv.com.tr’den ziyaret edebilirsiniz.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Photo Ark Belgeselleri Şubat Ayında National Geographic NOW’da - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İki Aşık İki Düşman kitabıyla gündem oldu Kontrolleri ertelemek sorunu büyütüyor! Arena World Championship Battle for Azeroth Bölge Finalleri 26 Eylül’de! Renault, teknoloji, enerji ve servis hizmetleri markasına dönüşüyor Cushman & Wakefield, İstanbul Alışveriş Caddeleri raporunun yedincisini yayınladı! Samsung, Exynos 2100 ile amiral gemisi mobil işlemcilerde çıtayı belirliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır