Pop Müziğe yeni bir tarz geliyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Pop Müziğe yeni bir tarz geliyor
Pop Müziğe yeni bir tarz geliyor

Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait “Beni Nasıl Sevdin” isimli şarkının çalışmalarını tamamlayan ikilinin stüdyodaki keyifli anları dikkatlerden kaçmadı. Beraber ritim show yaparken paylaşılan video ve fotoğraf, kısa sürede instagram da Mustafa Ceceli ve Çağrı Duran sevenleri tarafından #tt oldu.

Mustafa Ceceli: “Çağrı’nın yorumunu ve şarkılarını dinledim onun tarzı pop müzikte, kendine has ve farklı ! Bu beni etkiledi’ “O yüzden bu şarkıyı büyük bir keyifle düzenledim’ dedi. Bu ikilinin adını önümüzdeki dönemlerde de çok fazla duyacak gibiyiz.

Yakın zamanda “Beni Nasıl Sevdin” isimli şarkısını dinleyenlerine sunacak olan Çağrı Duran aynı zamanda İtü Eta Vakfı Doğa Kolejlerinde de akademik çalışmalarını devam ettiriyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Pop Müziğe yeni bir tarz geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kuveyt Türk’e ve KT Bank AG’ye en iyi finansal kuruluş ödülü Sınav kaygısı ‘baş edilmesi’ gereken bir durum değil JCR: Sur Yapı sektörün üzerinde büyüdü Beşiktaş Kadın Futbol Teknik Direktörü Bahar Özgüvenç, D-Smart’ın Spor Smart kanalında yayınlanan Bol’ca Futbol programında Emre Bol ve Seçil Menteş’in konuğu oldu. EHKİB, döngüsel ekonominin öncüsü Finlandiya ile Türk firmalarını buluşturuyor ABD’ye Açılan Repzone’dan Dünyanın Her Yerine Global Pos Veri Toplama Hizmeti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır