PUBG Mobile “Kış Festivali” yılbaşı heyecanını Erangel’e getiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » PUBG Mobile “Kış Festivali” yılbaşı heyecanını Erangel’e getiriyor
PUBG Mobile “Kış Festivali” yılbaşı heyecanını Erangel’e getiriyor

Yeni güncellemeyle birlikte dünyanın en popüler mobil oyununa donmuş şatolar, buzlu bölgeler ve yeni eşyalar geliyor

PUBG MOBILE’a gelen özel yılbaşı içerik güncellemesiyle birlikte kış temalı oyun modu “Kış Festivali” oyunculara sunuldu. Mobil oyuncular, bu yeni moda girerek, sevilen Erangel haritasının benzersiz bir versiyonunda kış temalı lokasyonları, karla kaplanmış anıtları, yeni dekorasyonları ve dahasını gezebilecekler. “Kış Festivali” içerik güncellemesine sahip PUBG MOBILE, App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Yeni “Kış Festivali” etkinlik modunda oyuncular, Erangel haritasında rastgele ortaya çıkan ve içinde avantajlı eşyaların bulunduğu üç donuk şatoyu tecrübe edecekler. Haritaya eklenen buzlu bölgeler ise benzersiz bir alternatif savaş deneyimi sunuyor. Tüm bunların yanında donmuş tundrada kardan adam ve kar tavuğu toplayabilir, bunları düşman ateşinden korunmak için siper olarak kullanabilirler. “Kış Festivali” modu kısıtlı bir süre için oyunda olacak ve PUBG MOBILE ana menüsünden Erangel etkinlik modunu seçerek ulaşılabilecek.

 

PUBG MOBILE’ın Erangel haritasındaki buzlu yapılara ek olarak çeşitli yılbaşı özellikleri de oyuna eklendi: Snowboard – Her etkinlik maçının başlangıcında oyuncular, sırt çantası tuşuyla aktifleştirilebilen ve kullanılabilen bir snowboard’a sahip oluyorlar. Bu sayede daha hızlı hareket etmek ve engellerin üzerinden atlamak da kolaylaşıyor Yılbaşı Temalı Dekorasyon – Erangel yılbaşına uygun şekilde dekore edilmiş binalarla, şöminelerle ve yılbaşı ağaçlarıyla donatıldı. Özel Etkinlikler – Çeşitli sürpriz “Kış Festivali” etkinlikleri oyuncuları ve topluluk üyelerini bekliyor.

 

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

PUBG Mobile “Kış Festivali” yılbaşı heyecanını Erangel’e getiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kadın ve Adalet Zirvesinin 2. gününde dijitalleşmenin aile, sanat ve eğitime etkileri konuşuldu. Çeşme’nin toprağından bereket fışkırıyor! Gönül Dağı’nın yayın tarihi kesinleşti Kekik yağının içindeki öz Carvacrol virüslere karşı koruyor. Erken Black Friday ile oyunlarda %90’a varan indirim başladı Cumhuriyet Bayramı Coşkusu CRR’de Özel Konser ile Yaşandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır