Puffy, Gülben Ergen ile Herkesi İyi Uykuya Davet Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Puffy, Gülben Ergen ile Herkesi İyi Uykuya Davet Ediyor
Puffy, Gülben Ergen ile Herkesi İyi Uykuya Davet Ediyor

Yataş Grup’un yeni uyku markası Puffy’nin Gülben Ergen’in rol aldığı reklam filmi yayına girdi.  Uyuyamayan bir kadının iyi uykuyla tanışmasını anlatan reklam filmi, iddialı jingle’ıyla da dillere pelesenk olmaya aday.

 

Herkesi hayal ettiği iyi uykuyla buluşturmak için yola çıkan Puffy’nin reklam filmi yayınlandı. Puffy’nin marka yüzü Gülben Ergen’in başrolde olduğu reklam filminde, ünlü sanatçının çok beğenilen ‘’Sürpriz’’ şarkısı da yeni bir düzenlemeyle kullanıldı. “Puffy ile iyi uyku şimdi herkesin hakkı” mottosuyla hazırlanan reklam filminde, uyuyamayan bir kadını canlandıran Gülben Ergen, hayal ettiği iyi uyku dünyasında Puffy’nin renkli, keyifli uyku ürünlerini keşfediyor. A Graphic Design imzası taşıyan filminin yapımcılığını Lab 34 üstlenirken, reji koltuğunda ise Burcu Matur oturuyor.

Puffy 400 satış noktasıyla Türkiye’nin dört bir yanında tüketicilerle buluşuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Puffy, Gülben Ergen ile Herkesi İyi Uykuya Davet Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

FORM 23. ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na Damgasını Vurdu! İdrar yolu enfeksiyonunu önlemek mümkün müdür? Covid-19 ağız ve diş sağlığı bakımını olumsuz etkiledi Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne YKS ücretleri başvurusu devam ediyor Aliağa Belediyesi’nden Antik Kent Külliyatı Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası Müzikseverleri İspanya’ya Müzikal Yolculuğa Çıkardı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır