Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

R.O.D.Y. Dünyada’nın yepyeni single çalışması “Türkü” Kahuna Music etiketiyle yayında!..

Ana Sayfa » MAGAZİN » R.O.D.Y. Dünyada’nın yepyeni single çalışması “Türkü” Kahuna Music etiketiyle yayında!..
R.O.D.Y. Dünyada’nın yepyeni single çalışması “Türkü”  Kahuna Music etiketiyle yayında!..

Ümit Sergin ve Abdülkadir Demirci’den oluşan R.O.D.Y. Dünyada grubu Youtube dışında ilk kez Spotify, Apple, Fizy ve Muud gibi dijital müzik platformlarında yerini alıyor.

Ümit Sergin ve Abdülkadir Demirci’den oluşan R.O.D.Y. Dünyada grubu Youtube dışında ilk kez Spotify, Apple, Fizy ve Muud gibi dijital müzik platformlarında yerini alıyor.

İkilinin kendi besteleri olan ve indie-folk tarzına sıkça dokunan “Türkü” parçası ilk kez Youtube’da dinleyicisiyle buluştuktan sonra, şimdi R.O.D.Y Dünyada sound’unu ilk stüdyo kaydı single çalışmaları ile dijital müzik platformlarına taşıyacaklar.

Genç sanatçılar, hayat mottoları olan rekabetsizliklerini koruyarak yaptıkları tüm besteleri 2020 sonuna kadar yükselen bir enerjiyle dinleyicilerinin beğenisine sunmaya ve konserlerde buluşmaya hazırlanıyorlar.

Söz ve müziği grubun üyelerinden Ümit Sergin ve Abdulkadir Demirci’ye ait olan single çalışmasında, akustik ve elektro gitarda Furkan Karadeniz eşlik ederken kaydı Stüdyo Moda 101’de yapılan şarkının mix & masteringi Timuçin Aksuer tarafından yapıldı.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

R.O.D.Y. Dünyada’nın yepyeni single çalışması “Türkü” Kahuna Music etiketiyle yayında!.. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Çocuklar ve Ergenlerde Ultraviyole Tehdidi! Yurtdışı eğitim hayallerine bir adım atabilirsin! 43. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 01 – 04 Nisan 2021’de Aliağa Belediyesi Yeni Şakran’da sokakları yeniliyor Polis Memurunun Örnek Hayvan Sevgisi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır