Rakipbul Efsanesi Yeniden Antalya’da!

Ana Sayfa » SPOR » Rakipbul Efsanesi Yeniden Antalya’da!
Rakipbul Efsanesi Yeniden Antalya’da!

Küresel Covid-19 pandemisi nedeniyle Antalya ilindeki faaliyetlerini Mart 2020’de geçici olarak durduran Türkiye’nin halı saha ligi Rakipbul, Antalya’daki faaliyetlerine 9 Ekim’de yeniden start veriyor. Bu sezon yeni bir özellik olarak tüm maçların spikerli ve canlı olarak yayınlanacağı Antalya Ligi,  9 bin halı saha oyuncusunu ve 1300 takımı bünyesinde barındırıyor.

Türkiye’nin halı saha ligi Rakipbul Ligi, Küresel Covid-19 pandemisi nedeniyle geçici olarak durdurduğu Antalya’daki faaliyetlerine 9 Ekim’de tekrar başlıyor. Bu sezon getirilen bir özellik olarak tüm Antalya Ligi maçları spikerli ve canlı olarak yayınlanması planlanıyor. 9 bin halı saha oyuncusu ve 1300 takımı bulunan Rakipbul Antalya 2020 Ligi’ni şampiyon tamamlayacak olan takım, 2021 Türkiye Finallerinde Antalya’yı temsil edecek ve Türkiye’nin en iyi halı saha takımı olma mücadelesi verecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Rakipbul Efsanesi Yeniden Antalya’da! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gelinlik ve abiye sektörü temsilcileri sorunlarını masaya yatırdı Kıvanç Erginel’den doya doya ‘Ah İstanbul’ BM Genel Kurulu’nda CEO’lar COVID-19 sonrası daha iyi bir dünya için ortak bir bildirinin altına imza attı Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu” Murat Boz 3 Konserle Açıkhava’da TAV EASA’nın COVID-19 protokolünü imzaladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır