Ramazan Abilerinden Okula Başlayan Çocuklara Ziyaret…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ramazan Abilerinden Okula Başlayan Çocuklara Ziyaret…
Ramazan Abilerinden Okula Başlayan Çocuklara Ziyaret…

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ile yeni eğitim-öğretim yılına başlayan çocukları ziyaret eden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek kademeli olarak yüz yüze eğitimin başladığı dönemde öğretmenleri ve öğrencileri ziyaret ederek; yeni eğitim-öğretim yılına dair başarı dileklerini iletti. Çocuklar ile İstiklal Marşı okuyarak dönem açılışını gerçekleştiren Başkan Ramazan Şimşek, pandemi sürecinde yapılması gerekenleri bir kez daha hatırlattı. “Gölbaşı sınırları içerisinde bulunan okullarımızda öğrencilerimizin ortak kullandığı alanları, okul sıralarını, masaları, tuvaletleri dezenfekte ederek hazırladık” açıklamasında bulunan Başkan Ramazan Şimşek sözlerine şöyle devam etti: “Siz değerli evlatlarımı temizlik kurallarına uymaya davet ediyorum. Maske takma konusunda özenli olacağınızı biliyorum. Yeni eğitim öğretim yılını sağlıkla ve başarı ile tamamlamanızı temenni ederim.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ramazan Abilerinden Okula Başlayan Çocuklara Ziyaret… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Üsküdar ve Erciyes üniversiteleri, Gen-Kök iş birliği yapacak ​Canon’un En Sevilen İki Lensi Artık RF Ailesinde ‘Arpalık’ iddialarına karşı, İstanbul örneği 14 Şubat’a Yalnız Girme! Gelecek Partisi İzmir il başkanı Cüneyt İşçilik: ‘verdiğimiz mücadelenin önemi, vatandaşlara yeterince anlatılmadı’ Murat Boz iki dakikada “Yemek Hazır” dedi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır