Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu”

Ana Sayfa » MAGAZİN » Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu”
Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu”

Şahsiyet dizisinde canlandırdığı Deva karakteri iile yıldızı parlayan Recep Usta, gelecek hedeflerini ve kariyerini MAG okurları için paylaştı.

On altı yaşından beri oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu, yaşam içerisindeki her şeyin ne çok değerli olduğunu bilerek büyüdüğü belirtiyor. İlk oyunculuk deneyimini Şahsiyet dizisi ile yaşamanın kendisi için büyük bir fırsat olduğunu belirten genç yıldız, “ Sadece şanstı deyip geçmek basit gelebilir. Ben sisteme çok inanıyor ve güveniyorum. Şahsiyet dizisi bana en büyük lütuftu diyebilirim” dedi. Okuduktan sonra inanılarak yapılan her işin sonucunun da çok iyi olduğuna inandığını vurgulayan Usta, röportajında yer alacağı yeni projeler hakkında da bilgi verdi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yurtdışı eğitim hayallerine bir adım atabilirsin! Tepe Nautilus’ta Alışveriş ve Tasarım Günleri Başlıyor Koronavirüs Sindirim Sistemini de Vuruyor Pınar Altuğ kızıyla Kanyon’daydı! “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni sezonu %100 Studio ve Zorlu PSM YouTube kanalında bu hafta başlıyor! KIA ve Anadolu Efes Spor Kulübü altıncı yılda da birlikte

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır