Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu”

Ana Sayfa » MAGAZİN » Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu”
Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu”

Şahsiyet dizisinde canlandırdığı Deva karakteri iile yıldızı parlayan Recep Usta, gelecek hedeflerini ve kariyerini MAG okurları için paylaştı.

On altı yaşından beri oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu, yaşam içerisindeki her şeyin ne çok değerli olduğunu bilerek büyüdüğü belirtiyor. İlk oyunculuk deneyimini Şahsiyet dizisi ile yaşamanın kendisi için büyük bir fırsat olduğunu belirten genç yıldız, “ Sadece şanstı deyip geçmek basit gelebilir. Ben sisteme çok inanıyor ve güveniyorum. Şahsiyet dizisi bana en büyük lütuftu diyebilirim” dedi. Okuduktan sonra inanılarak yapılan her işin sonucunun da çok iyi olduğuna inandığını vurgulayan Usta, röportajında yer alacağı yeni projeler hakkında da bilgi verdi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Recep Usta:” Şahsiyet Dizisi Benim İçin Çok Büyük Lütuftu” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kıbrıslı rock grubu GANCELLİ ikinci single’ı ile adım adım geliyor! Ali Babacan’dan Türkiye’yi sallayacak erken seçi açıklaması! İşte seçim tarihi Gülşah ”Mutluluk” Dağıtacak Mogan’ın kaybedecek yılları kalmadı Fizik Tedavide Yoga Zamanı Kaçırılmayacak teknolojik ürünler 10 Eylül itibariyle A101 müşterileriyle buluşuyor!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır