RedBull.com’dan girişimciler için 10 ipucu

Ana Sayfa » GÜNCEL » RedBull.com’dan girişimciler için 10 ipucu
RedBull.com’dan girişimciler için 10 ipucu

İş dünyasının önemli profilleri başarılı bir kariyer yönetimi için kendi uyguladıkları yöntemlerini RedBull.com editörü Anna Brech derledi.

İş dünyasının önemli profilleri başarılı bir kariyer yönetimi için kendi uyguladıkları yöntemlerini RedBull.com editörü Anna Brech derledi. Dünya çapında başarılı insanların başarıya giden yolda izledikleri 10 adımı aşağıdaki gibi sıralandı.

Her başarılı kariyer sahibinin hayatında belirli düzen ve kurallar var olmuştur. Başarılı girişimcilerin genç girişimci adayları için sıraladığı 10 altın öneriyi RedBull.com derledi.

RedBull.com’da yer alan haberde dünya çapında önde gelen bir kiralama uygulaması olan SPCE’nin CEO’su ve kurucu ortağı Leon Ifayemi, her gece bir öncelikler listesi oluşturmayı tavsiye ediyor. Ifayemi’ye göre, liste oluşturmak “Böylece sabahları yapmam gereken ve yapmamam gereken işleri ayırt etmemde yardımcı oluyor. İkincisi, işimin yürütülmesinde verimlilik yaratıyor” ifadesini kullanıyor.

İngiltere’nin en hızlı büyüyen FinTech şirketlerinden Chip’in CEO’su ve kurucusu Simon Rabin, “Sabah erkenden kalk ve ofise en erken sen git” önerisinde bulunuyor. Rabin, “Bazı önemli e-postalar gönderebilmek ve düşüncelerimi toplayabilmek için ofise saat 8’de gitmiş oluyorum” diyor.

FinTech şirketi olan ACORN OakNorth’ta İletişim Direktörü Valentina Kristensen, haftaya rekabetçi bir spor olan badminton ile başlıyor. Kristensen, “Bunun nedeni beni hafta boyunca düzenleyen, kazanmak isteyen bir ruh haline sokan rekabetçi bir spor olması. Ayrıca Zero to One ve Brotopia gibi ilham verici iş kitaplarını da okuyorum” sözlerini kullanıyor.

RedBull.com’dan girişimciler için 10 ipucu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mosso Bahçesi şehrine geliyor Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve yardımcısı görevden uzaklaştırıldı Akhisar’da coğrafi işaret kullanımı artıyor Galatasaraylı taraftar oğlunun adını Muslera koydu Türkiye- Rusya ilişkileri masaya yatırıldı ​D vitamini eksikliği halsizlik ve yorgunluğa sebep olabiliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır