Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Rengarenk Vespa’lar, “Bana Özel Vespa’m” Uygulamasıyla Fiyat Garantili Ön Satışta!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rengarenk Vespa’lar, “Bana Özel Vespa’m” Uygulamasıyla Fiyat Garantili Ön Satışta!
Rengarenk Vespa’lar, “Bana Özel Vespa’m” Uygulamasıyla Fiyat Garantili Ön Satışta!

İkonik motosiklet markası Vespa, bu yaz rengarenk Vespa modellerinden birine sahip olma hayali kuranlara özel bir uygulama sunuyor. Uygulamaya göre Vespaseverler, Vespa’nın ürün gamında yer alan farklı renk ve özel koleksiyon modellerinden dilediğini fiyat garantili ön satışla sipariş edebiliyor.

Türkiye’de Doğan Holding tarafından temsil edilen ikonik motosiklet markası Vespa, gerçekleşen yoğun talebi karşılayabilmek için “Bana Özel Vespa’m” adında yeni bir uygulamayı devreye alıyor. Bu yaz rengarenk Vespa modellerinden birine sahip olma hayali kuranlara özel, fiyat garantili ön satış uygulamasıyla Vespaseverler diledikleri renk ve modelde Vespa’nın sahibi olabilecekler. Üstelik kullanıcılar bu uygulama sayesinde sabit fiyat ayrıcalığından da yararlanıp avantaj sağlıyorlar.

Konuyu değerlendiren Vespa Türkiye Pazarlama Müdürü Şirin Yurtseven, dünyayı ve ülkemizi tehdit eden Covid-19 salgını sonrası kişisel mobilitenin daha da arttığını ve buna bağlı olarak taleplerde artış gözlemlediklerini belirterek; “Hem artan talebi geri çevirmemek hem de herkesin gönlünden geçen modele sahip olmasını sağlamak için yeni bir fiyat garantili ön sipariş uygulmasını devreye aldık. Normal koşullarda müşterilerimiz stoklarımızdaki renk ve modellerden seçim yapmak durumundaydı. Yeni uygulamamızla beraber ise ülkemizdeki Vespa severler, İtalya’da üretilen hangi model varsa onu seçme şansına sahip olabiliyorlar. Yakında yeni hizmetlerimizi de devreye alarak artan taleplere cevap vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Rengarenk Vespa’lar, “Bana Özel Vespa’m” Uygulamasıyla Fiyat Garantili Ön Satışta! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yazar Uğur Tergek, “sessiz yokuş” adli kitabını anlatıyor Son depremler Marmaris’te son dakika deprem haberi Ömer Çelik: Kim aile kavramını kullanıyorsa yaptığı ahlaksızlıktır TOKİ’nin sattığı alanda uçurtma şenliği Şahika Ercümen: “Suyun altında yalnız kalıyorum” PANDEMİ DÖNEMİNDE YENİLENEBİLİR ENERJİNİN ÖNEMİ

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır