Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

S.Ü. Fen Fakültesi Çekirgeler Tabiat ve Kültür Bilimi Topluluğundan Örnek Davranış

Ana Sayfa » GÜNCEL » S.Ü. Fen Fakültesi Çekirgeler Tabiat ve Kültür Bilimi Topluluğundan Örnek Davranış
S.Ü. Fen Fakültesi Çekirgeler Tabiat ve Kültür Bilimi Topluluğundan Örnek Davranış

Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Çekirgeler Tabiat ve Kültür Bilimi Topluluğu öğrencileri bu hafta sonu Araştırma Görevlisi Dr. İsmail Tarhan öncülüğünde Kadınhanı Kestel Ormanında bir örnek davranışa daha imza attılar.

Kadınhanı Kestel Ormanında bir araya gelen topluluk üyesi öğrenciler, Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semahat Küçükkolbaşı ve Araştırma Görevlileri Sümeyra Sert, Tenzile Erbayram, Fahreddin kalkan, M.Raşit Bakır, İsmail Tarhan, Doktora öğrencileri: Özge Çağlar, İhab Abusaif ve Klüp Başkanı Ceren Deniz Aras öncülüğünde, önce kamp kuracakları meydandaki piknikçiler tarafından gelişigüzel atılan çöpleri toplayarak örnek bir davranış gösterdiler.

Programı düzenleyen Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Araştırma Görevlisi Dr. İsmail Tarhan yaptığı konuşmada “  Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Çekirgeler Tabiat ve Kültür Bilimi Topluluğu olarak biz her dönem öğrencilerimizle bu tarz etkinlikler yapıyoruz ve asıl amacımız doğa gezileri yaparak öğrencilerimizi bilinçlendirmek. Bu sefer de bir sosyal sorumluluk projesini yerine getirmeye çalıştık, hep gelerek ziyaret edip piknik yaptığımız Kestel ormanını bu sefer de temizleyelim istedik, amacımıza da ulaştığımızı düşünüyorum çünkü bu konuda öğrencilerimiz çok istekli. Amacımız hem doğayı gezmek hep gezdiğimiz yerleri temizleyerek de arkamızda temiz bir doğa bırakmak” dedi.

Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semahat Küçükkolbaşı da “Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi olarak Programı düzenleyen İsmail Tarhan Hocamızı Tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. Yönetim olarak bu tür etkinlikleri hep destekleyeceğiz. Hem bir sosyal sorumluluk projesi ve hem de bir öğrenci topluluğunun etkinliği olarak çok güzel ve verimli geçtiğine inanıyorum” Dedi.

Çevre temizliğinin ardından yaklaşık on kilometrelik bir de doğa yürüyüşü yapan katılımcılar tekrar kamp alanına dönerek doyasıya eğlendiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

S.Ü. Fen Fakültesi Çekirgeler Tabiat ve Kültür Bilimi Topluluğundan Örnek Davranış - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

2021 ilk çeyrekte rekor sonuç açıklayan Xiaomi’nin gelirleri ve kârı şirket tarihinin en yüksek düzeyine ulaştı DEDEMAN Turizm Grubu’nda iki yeni atama Ankara Büyükşehir Belediyesi ulaşım esnafına hijyen desteğini sürdürüyor Bilişim sektörünün heyecanla beklediği hafta yaklaşıyor! Kadınlar sağlıkta da şiddetten kaçamıyor Buğday Derneği: “Zehirsiz Kentler İstiyoruz”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır