Samsung TV’lerde Google Duo ile görüntülü görüşme dönemi başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Samsung TV’lerde Google Duo ile görüntülü görüşme dönemi başladı
Samsung TV’lerde Google Duo ile görüntülü görüşme dönemi başladı

Evde geçirdiğimiz zaman uzadıkça iş arkadaşlarımız, aile veya arkadaşlarımızla iletişimimizde de farklı teknolojilere olan ihtiyaçlarımız her geçen gün artıyor. Samsung artık yüksek görüntü ve ses kalitesi ile TV’nizin büyük ekranında görüntülü görüşme yapmanıza imkan tanıyor.   

Görüntü kalitesinin üst seviye ses sistemi ile desteklendiği Samsung’un AU8000 modeli ve üstündeki 2021 model TV’lerine mobil görüntülü görüşme yazılımı Google Duo geldi. Samsung TV'lerdeki Google Duo ile artık televizyona bir USB kamera ve mikrofon bağlayarak 32 kişiye kadar yüksek kaliteli görüntülü görüşme gerçekleştirilebilirsiniz. Böylece akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan daha yüksek görüntü ve ses kalitesinde ve çok daha konforlu görüntülü görüşme yapabilirsiniz. 

 

Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli:  

  • Uyumlu bir web kamerasını doğrudan TV’nin USB bağlantı noktasına bağladığınızda TV’niz onu tanıyacak.
  • Görüntülü aramayı başlatmak için önce telefonunuzdaki Google Duo uygulamanızı TV’ye bağlayın. 
  • Ardından mobil cihazınızda aramak istediğiniz kişileri seçerek TV’de görüntülü görüşme başlatabilirsiniz. Dilerseniz kişilerinizi doğrudan TV’deki Google Duo uygulamasından da seçebilirsiniz.
  • Karşı tarafın sizi arayabilmesi için Google Duo uygulamasının indirilmiş olması ve Google hesabınızı Duo hesabınıza bağlamış olmanız gerekiyor. Ayrıca hem akıllı telefonunuz hem de TV aynı Wi-Fi ağına bağlı olmalıdır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Samsung TV’lerde Google Duo ile görüntülü görüşme dönemi başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

KAÇUV 15 Şubat’ta Köprüleri Sarı Işıkla Renklendiriyor Kadıköy’de yüksek sese karşı farkındalık projesi Logitech Türkiye’nin Yeni Ülke Müdürü Belli Oldu AKKUYU NGS’nin 2 No’lu Güç Ünitesine İç Koruma Kabuğunun İkinci Katmanı Kuruldu İYİ Partili Çakmaklı’dan çiftçi eylemine destek Tasarruf finansman şirketlerinin asgari sermaye tutarı 100 milyon TL olacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır