ŞARKICI HATİCE : Hamileysem yıldırım nikahı ile evlenirim..

Ana Sayfa » MAGAZİN » ŞARKICI HATİCE : Hamileysem yıldırım nikahı ile evlenirim..
ŞARKICI HATİCE : Hamileysem yıldırım nikahı ile evlenirim..

Hatice, geçen hafta katıldığı yayında hamile olabileceğinin sinyallerini vererek, 'Eğer hamileysem yıldırım nikahı ile evlenirim' dedi. 

Beyaz tv ekranlarında Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım'ın sunduğu yapımcılığını Esin Yum'un yaptığı 'Hayatın Rengi' programının ilk yayın konuğu şarkıcı Hatice oldu…

Programda samimi açıklamalarda bulunan Hatice, nişanlısı Ali Kemal Sarı ile barışma hikayesini, nişanlısıyla ayrıldığı dönemde yazdığı şarkıyı ve  barışmalarını Hayatın Rengi programında anlattı.

Sunucu Simge Tertemiz'in anne olmak istiyor musun? sorusuna Hatice, 'Evet anne olmayı çok istiyorum. Hayatımda verdiğim en doğru karar Ali Kemal'le beraber olmak ondan öncesini hiç saymıyorum. Ali Kemal benim hayattaki en büyük şansım..Çocuğun olacaksa ondan olsun' dedi. Hatice, hamile olabileceğinin sinyallerini vererek, 'Bu aralar hiç başım dönmezken başım dönüyor, karnımda bir şişkinlik hali var ama henüz ne olduğunu anlamadım. Eğer hamileysem hemen yıldırım nikahıyla evlenirim. Ali Kemal'i ailem de çok seviyor onun ailesi de beni seviyor. Umarım bize bir bebek ve yuva nasip olur' diye konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ŞARKICI HATİCE : Hamileysem yıldırım nikahı ile evlenirim.. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Milas-Bodrum, Havalimanı Karbon Akreditasyonunu aldı ​Gölbaşı Belediyesi Sevgi Çiçeği Rezerv Alanları Oluşturdu… Azmi Sarıbay: ”Şehirden köye değil, sahile göç dönemi” Yüreğir’de 40 Mahalleye 40 Kütüphane TEB’in ekonomiye verdiği destek 2021 yılının ilk çeyreğinde de devam etti Şirketlerin yarısı, tehdit istihbaratı bulgularının profesyonel topluluklarla paylaşılmasına izin vermiyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır