Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

SELAMİ ŞAHİN’DEN KIBRIS’TA YENİ YIL KUTLAMASI!

Ana Sayfa » MAGAZİN » SELAMİ ŞAHİN’DEN KIBRIS’TA YENİ YIL KUTLAMASI!
SELAMİ ŞAHİN’DEN KIBRIS’TA YENİ YIL KUTLAMASI!

Türk müziğinin usta bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin, yeni yılı Kıbrıs Arkın Colony Hotel’de yüzlerce Girneli hayranı ile birlikte karşıladı.

Geçmişten bugüne iz bırakan şarkılarını salonu tıklım tıklım dolduran hayranlarıyla birlikte seslendiren Selami Şahin, Sana Merhaba Dedim şarkısında davul şov ekibinin gerçekleştirdiği muhteşem performans ile 2020 yılına sahnede alkışlarla girdi.

Selami Şahin’i izlemeye gelenler arasında; eşi Didem Şahin, Erol Kaynar, Varol Kaynar gibi isimlerin yanı sıra spor ve cemiyet hayatından birçok kişi vardı.

Usta sanatçı Selami Şahin, 2020 yılında da Sevgililer Günü başta olmak üzere sık sık yavru vatan Kıbrıs’ta sevenleriyle buluşacak.

SELAMİ ŞAHİN’DEN KIBRIS’TA YENİ YIL KUTLAMASI! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Prematüre Bebekleri İçin Üretti, 2nci Kez Uluslararası Ödül Aldı Prof. Dr. Özbaran, “Sorunlu internet kullanımı bağımlılığa doğru giden bir basamaktır” AB’nin Turizm Kararı İkiyüzlülüktür Galatasaray’da hedef 8’de 8 Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, meclis toplantısında sert çıktı “Kalkınmayla terbiye edilmiş sürdürülebilir büyüme şart”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır