Serdar Ortaç’ın ilk fantastik klibi ‘Adalet’

Ana Sayfa » MAGAZİN » Serdar Ortaç’ın ilk fantastik klibi ‘Adalet’
Serdar Ortaç’ın ilk fantastik klibi ‘Adalet’
Serdar Ortaç’ın yeni şarkısı ‘Adalet’e deneysel ve fantastik işleri ile tanınan yönetmen Efe Cansoy tarafından klip çekildi. Serdar Ortaç’a ilk kez çekilen fantastik klibi oldukça ses getireceğe benziyor.
Yeni neslin genç yönetmeni Efe Cansoy klipte zamana vurgu yaparak geçmiş, gelecek ve bugünü anlatıyor. Klipte ‘Distopik bir dünyaya ışınlanan bir kadın mahkumun ardından, onu takip eden iki maskeli oyuncunun köprülerin yıkıldığı bir şehre geçiş yaptıkları görülüyor.
Söz ve müziği Serdar Ortaç&Sera Kömür, düzenlemesi Okan Akı ve yönetmen koltuğunda Efe Cansoy’un yer aldığı şarkıyı Serdar Ortaç Ft. Kaan Yıldız seslendiriyor. Kaan Yıldız ‘Düştüm Ben Yollara’ şarkısı ile sektöre giriş yapmış daha sonra şarkıyı Ferhat Göçer de seslendirmişti. Serdar Ortaç’ın yeni şarkısı ‘Adalet’in yakında digital platformda sevenleriyle buluşacak olacağı müjdesini şimdiden verelim.
Nedret HOTUN – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Serdar Ortaç’ın ilk fantastik klibi ‘Adalet’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Formula 1T DHL Turkish Grand Prix 2020 biletleri iade edilecek Türkiye, 1 ayda 110 milyon dolarlık mandalina ihraç etti Sevgi Turan iddialı geliyor Regaib kandilinde çekilecek tesbihler hangisi Diyanet ​Bizim Toptan, BIST Sürdürülebilirlik Endeksi’ne girmeye hak kazandı EGİAD Covid-19 krizini e-ticaret ve dış ticaret ile aşacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır