Serenay Sarıkaya, Bvlgari’nin Türkiye marka elçisi oldu.

Ana Sayfa » MAGAZİN » Serenay Sarıkaya, Bvlgari’nin Türkiye marka elçisi oldu.
Serenay Sarıkaya, Bvlgari’nin Türkiye marka elçisi oldu.

Bvlgari, Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından Serenay Sarıkaya’nın, markanın ülkedeki ilk elçisi olduğunu duyuruyor. 

 

Cüretkarlığın, geleneksel ile modernin eşsiz birleşiminin, özgünlüğün ve Roma’lı estetiğin temsilcisi, dünyanın önde gelen İtalyan lüks mücevher markası Bvlgari’nin, global ölçekte alanlarında başarılı isimlerle gerçekleştirdiği iş birliklerinin son halkası olarak Serenay Sarıkaya, Bvlgari ile yıl boyunca devam edecek projelere imza atacak.

 

Sanatın farklı alanlarında tartışmasız yeteneği, yer aldığı ve sadece bölgesel değil, küresel ölçekte ses getiren projeleri ve sahip olduğu doğal Bvlgari ışıltısıyla Serenay Sarıkaya, İtalyan mücevher evi ile mükemmel bir uyum yakalıyor. 

 

Bu heyecan verici iş birliğinin ilk adımı olarak ünlü oyuncu, Bvlgari’nin davetlisi olarak markanın son yüksek mücevhercilik koleksiyonunu sergileyeceği, dünyanın dört bir yanından seçkin davetlilerin COVID-19 önlemleri dahilinde bir araya geleceği çok özel davetlere katılmak üzere bugün Milano’ya uçtu ve bu davetin ilk etkinliği olan, Milano’nun meşhur La Scala’sında seçkin davetlilerle birlikte büyüleyici bir müzik ziyafetinin tadını çıkardı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Serenay Sarıkaya, Bvlgari’nin Türkiye marka elçisi oldu. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kekik yağının içindeki öz Carvacrol virüslere karşı koruyor. Beren Saat Doğulu Kanyon AVM’deydi! 3. Anadolu’nun Kadın Gücü Yarışması ‘’Şans’’ temasıyla kadın üreticilerini çağırıyor Süper Loto’da şans İzmir, Gaziemir’e güldü Doğru Keşif ve Projelendirme, Isıtmada Yüzde 50 Tasarruf Sağlıyor! İstanbul’da Sıfır Atık Belgesini almaya hak kazanan ilk iki otel Hilton Grubundan

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır