Serhat Aydın ’Misafir’ adlı ilk teklisiyle müzikseverlerle buluştu

Ana Sayfa » MAGAZİN » Serhat Aydın ’Misafir’ adlı ilk teklisiyle müzikseverlerle buluştu
Serhat Aydın ’Misafir’ adlı ilk teklisiyle müzikseverlerle buluştu

Genç sanatçılardan Serhat Aydın, ilk teklisi “Misafir”i video  klibiyle beraber Arpej Yapım etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Serhat Aydın’ın “Misafir” adlı teklisine  Kuşadası’nda Taner Çolak yönetmenliğinde bir video klip çekildi. Söz ve müziği Alp Civan’a ait olan Misafir isimli çalışmanın aranjesinde ise Uğur Balcı imzası var.

Türkiye müzik piyasasına başarılı bir giriş yapan Serhat Aydın; “Şarkı çok tatlı bir aşk şarkısı, benim amacım ise bu şarkıyla her eve misafir olabilmektir. Misafir isimli çalışmamla beni evlerine misafir eden herkese teşekkürler” ifadelerine yer verdi. Serhat Aydın’ın Misafir isimli single çalışması tüm dijital platformlarda ve video klibiyle de Netd’de müzikseverlerle buluştu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Serhat Aydın ’Misafir’ adlı ilk teklisiyle müzikseverlerle buluştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Milyonlarca kişiye ekmek kapısı olan kuaför ve güzellik merkezleri alarm veriyor Çocuklar için Evdeki Tehlike: Youtube Sevinç Yurdem’den 6 şarkılık bir caz albümü “Selections” Sir David Attenborough ile A Perfect Planet’in merak edilen fragmanı yayınlandı Erken Black Friday ile oyunlarda %90’a varan indirim başladı İstanbul’da Sıfır Atık Belgesini almaya hak kazanan ilk iki otel Hilton Grubundan

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır