Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Seval Şimşek’in “Büyüklere Masallar” kitabının imza gününe yoğun ilgi

Ana Sayfa » MAGAZİN » Seval Şimşek’in “Büyüklere Masallar” kitabının imza gününe yoğun ilgi
Seval Şimşek’in “Büyüklere Masallar” kitabının imza gününe yoğun ilgi

Normalleşme sürecinin başladığı ilk günlerin ilk imza gününü Seval Şimşek “Büyüklere Masallar” adlı romanı için gerçekleştirdi.

Anadolu yakasında bulunun bir restoranın teras katında gerçekleştirilen imza gününe Seval Şimşek’in yakın dostları, arkadaşları, kitapseverler ve sanatçı dostları Tuncay Kaynak ve Gökhan Eryılmaz katıldılar.

Seval Şimşek “İlkokul yıllarında düzenlenen bir şiir yarışmasında birincilik kazandığım günden beri en büyük hayallerimden birisini gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Uzun yıllar sağlık sektöründe birçok hastanede üst düzey yöneticilik yaparken dahi hep yazma isteğini içimde hissettim. Büyüklere Masallar kitabımda herkesi içine alacağını düşündüğüm kısa öykülerim var. Bu öykülerim benim yaşanmışlıklarım ve bunları okuyan okurlarımın da okudukları öykülerin içinde kendilerini görebileceklerine inanıyorum.” dedi.

İmza gününe katılan oyuncular Tuncay Kaynak ve Gökhan Eryılmaz ise “Normalleşme sürecimizin ilk ciddi etkinliğinin bir kitabın imza günü olması bugünün değerini daha da arttırıyor” dediler.

Seval Şimşek’in “Büyüklere Masallar” kitabının imza gününe yoğun ilgi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yeşil, Mavi ve Temiz bir Ayvalık! Coşkun Sabah Engelli bireyler ile bir araya geliyor. Mühendislikten ekranlara uzanan bir macera ABD Dışişleri Bakan Pompeo: NATO müttefikimiz Türkiye’nin yanındayız Yapı Kredi bomontiada’da “Açık Havada Sinema” keyfi Tahkim’den Göztepe-Beşiktaş kararı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır