Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’ 17 Kasım’da Trump Sahne’de prömiyer yapacak

Ana Sayfa » KÜLTÜR & SANAT » ‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’ 17 Kasım’da Trump Sahne’de prömiyer yapacak
‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’ 17 Kasım’da Trump Sahne’de prömiyer yapacak

Oyuncu ve Müzisyen Selen Görgüzel'in rol aldığı ‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’ oyunu, Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden “Plastik Aşklar”, sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday.Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden “Plastik Aşklar”, sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday. Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden “Plastik Aşklar”, sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday.17 Kasım Çarşamba günü saat 20:30’da Trump Sahne’de prömiyer yapacak.

Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden “Plastik Aşklar”, sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday.Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden “Plastik Aşklar”, sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday. Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden “Plastik Aşklar”, sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday.

‘Her aşk biraz Komiktir’, ‘Arabesk Müzikali’, ‘Kadın Kafası’ ve ‘Emlakçıyı Beklerken’ oyunlarının yazarı İrfan Kangı’nın bu kez boşanmayı düşünen çiftlerin gerçekte nasıl davranması gerektiğini eğlenceli bir dille anlatan tek perdelik komedi oyunu ‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’, hepimizin bir şekilde şahit olduğu aile içi uyuşmazlıkları sahneye taşıyor.

İrfan Kangı’nın yönetmenliğini üstlendiği ve aynı zamanda Selen Görgüzel ve Orçun Kaptan ile birlikte rol aldığı oyun, 1 saat 15 dakikalık eğlence vadediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’ 17 Kasım’da Trump Sahne’de prömiyer yapacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Reklamların yüzde 70’i dijitale akacak Enis Arıkan: “Yakışıklı olmak için çok uğraşıyorum” Yerli Yatırımcı Geleceği Gördü. Avantgarde Collection’dan 10. Yılına Özel Türkiye Tanıtımını Destekleyen Animasyon Filmi Ericsson Türkiye ‘Telekomda Ar-Ge Zirvesi’nin 5’incisini gerçekleştirdi Hepsimat ve PTT Kargomat iş birliğiyle Hepsiburada siparişleri 7/24 teslim alınabilecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır