Seyir’in yazarından zihin yolculuğu serüveni

Ana Sayfa » MAGAZİN » Seyir’in yazarından zihin yolculuğu serüveni
Seyir’in yazarından zihin yolculuğu serüveni

“Temel odağım bir insanın kendini gerçekleştirme yolculuğunda ona destek olabilecek bireysel ve grup eğitimlerini sunmak”

Seyir kitabının yazarı, Zihin Dönüşümü Eğitmeni Piraye Erdoğan kurucusu olduğu Delphinpiraye sistemini ve zihin yolcuklarında uyguladığı çalışmaları MAG okurları için anlattı.

Çağla Şikel’in katıldığı bir dijital içerik programında bahsettiği Piraye Erdoğan yolculuğunu öel röportajında paylaşıyor. Nefes Koçu ve Nefes Eğitmenliği ile başlayan kariyerine “Zihinden Özgürleşmek” diye tanımladığı zihin dönüşümü planı ile devam eden Erdoğan yolcuğunu şöyle anlatıyor:” Nefes ile “Zihinden Özgürleşmek” planımı bir bir araya getirerek kendi disiplinimi oluşturdum. Hem kişinin zihninden özgürleşip kendi gerçeğini yaşamasına geçişinin hem de nefesinin zihinsel faaliyetlerinden özgürleşerek doğal ve doğru şekilde akmasının başarılmasını içeren çözümleme ve uygulama çalışmalarını kapsayan “Özgür Zihin, Özgür Nefes” programını oluşturdum” Bireysel ve kurumsal anlamda sayısız eğitim veren Erdoğan’ın katılımcıları arasında ünlü isimler de bulunuyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Seyir’in yazarından zihin yolculuğu serüveni - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

BULMACALARIN GİZLİ KAHRAMANI “MEKİN GANİ PEHLİVAN” Paykwik Şarj adaptörsüz gelen iPhone 12 için farklı marka şarj kullanmak riskli mi? Akfen Holding 3 Şehir Hastanesine 1,1 Milyar $ Yatırdı İran’dan tahliye edilen 132 kişinin ilk test sonuçları negatif çıktı “Yumurta dondurma” işlemi ile ilgili merak edilen 4 soru

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır