Signal ile Hande Erçel anında bembeyaz gülüşler için bir araya geldi

Ana Sayfa » MAGAZİN » Signal ile Hande Erçel anında bembeyaz gülüşler için bir araya geldi
Signal ile Hande Erçel anında bembeyaz gülüşler için bir araya geldi

Signal, anında beyazlık etkisi yaratan White Now serisi için gülüşüyle ilham veren ünlü oyuncu Hande Erçel’le iş birliğine imza attı.
Türkiye’nin güvenilir ağız bakım markası Signal, “Anında bembeyaz gülüşler” sloganıyla yayınlayacağı White Now serisi reklam kampanyası için Hande Erçel’le bir araya geldi. Klinik olarak kanıtlanan formülüyle, anında üç kata kadar bembeyaz dişler sunan White Now serisi reklam filmi çekimi için kamera karşısına geçen başarılı oyuncu, özgüvenli bembeyaz gülüşü ile ilham verecek. Erçel’in herkesi özgüvenli gülüşe davet edeceği reklam filminin setinde, eğlenceli ve bol gülüşlü sahneler yaşandı.
Hande Erçel; “Güven dolu bir gülüş ve bu gülüşün yaşattığı pozitif etki benim vazgeçilmezim.” 
Signal White Now serisinin yeni reklam filmi setinde görüntülenen başarılı oyuncu Hande Erçel, Signal ile birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek; “Bembeyaz ve içten bir gülüşün hayatımıza pozitif etkilerini hatırlatmak için Signal’le bir araya geldik. Bir kadının en önemli güzellik sırrı bence özgüvenli gülüşü. Güven dolu bir gülüş ve bu gülüşün yaşattığı pozitif etki benim vazgeçilmezim. Signal ile bu birlikteliğimiz umarım gülüşün güzel etkilerini hatırlatır ve bembeyaz, içten gülüşleri hep birlikte çoğaltırız” dedi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Signal ile Hande Erçel anında bembeyaz gülüşler için bir araya geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gelinlik ve abiye sektörü temsilcileri sorunlarını masaya yatırdı Türkiye’nin ihtiyacı özgür,   özerk ve performansa dayalı üniversiteler Vakıf Katılım’dan Sermaye Artırımı Orta Sınıfın Gerçek Şampiyonu: POCO X3 NFC Zeynep Bastık yeni şarkısıyla canlı yayında İBB Şehir Tiyatroları Salondan Yayın’da 2. perde başlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır