Sisal Şans, Online Kazı Kazan ile 1 milyon TL kazandırdı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sisal Şans, Online Kazı Kazan ile 1 milyon TL kazandırdı
Sisal Şans, Online Kazı Kazan ile 1 milyon TL kazandırdı

Yaygın erişim ağı ve şans oyunları alanındaki global deneyimiyle Türkiye ekonomisine katkı sunmak üzere yola çıkan Sisal Şans, Online Kazı Kazan ile 1 milyon TL kazandırdı.

Şans oyunlarının düzenlenmesine ilişkin iş ve hizmetleri yerine getirmek üzere Türkiye Varlık Fonu tarafından 10 yıl süreyle yetkilendirilen Sisal Şans kazandırmaya devam ediyor. Global deneyimiyle Türkiye ekonomisine katkı sunmak üzere yola çıkan Sisal Şans, Online Kazı Kazan ile 1 milyon TL kazandırdı.

22 Eylül’de Milli Piyango Şans Oyunları mobil uygulaması üzerinden satın alınan 20 TL tutarındaki Online Kazı Kazan oyunuyla 1 milyon TL’lik büyük ikramiye kazandıran Sisal Şans, “Oynamaya, şansa, eğlenceye yeniden başlayacağız” sloganıyla kazandırmaya devam edecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Sisal Şans, Online Kazı Kazan ile 1 milyon TL kazandırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Covıd19 ilaç geliştirme çalışmalarında hayvan deneyi safhasına geçiliyor Gönül Dağı ilk bölümüyle ekranlara geliyor! “Acemi Anneler” ilk bölümüyle TRT 1 ekranlarında… Burcu Ersen ve Derya Şenyer’in sunacağı yeni bir televizyon program geliyor! Burcu Ersen sesi ve güzelliğiyle gönülleri fethediyor Yurtdışı eğitim hayallerine bir adım atabilirsin!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır