Son Dakika : Gelecek Partisi’nde İstifa Depremi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son Dakika : Gelecek Partisi’nde İstifa Depremi
Son Dakika : Gelecek Partisi’nde İstifa Depremi

Gelecek Partisi İzmir’de sular durulmuyor.  Genel Merkez tarafından İzmir’i toparlamak için atanan Yeni İl Başkanı Mustafa Serhat Şener’in göreve gelmesi ile baş gösteren sorunlar neticesinde parti kurucularını ve küskünleri toparlamak yerine yaptığı sert çıkışlar ve yanlış kadro seçimi nedeni ile parti içi ayrılıklar baş gösterdi.   ”Finansör İlçeler”

Kulislerden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda İl yönetimine iş adamları bulamadıkları ve eldeki iş adamlarını da kaçırdıkları için ilçelerden yapılacak il kongresi için para talep etmeleri  4 ilçe başkanının istifa etmesine neden oldu. İlçe Başkanları ( Karabağlar, Menderes, Torbalı ve Karaburun) bugün itibari ile istifalarını il başkanlığına teslim ettiler. Daha birçok ilçe başkanının da istifa edeceği konuşulanlar arasında.

İZMİR – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Son Dakika : Gelecek Partisi’nde İstifa Depremi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

TV 8.5 ”Kadın Demek” Programı Burçin Parasayar’a Emanet Dikili’de Yavru Balıklar Denizle Buluştu Kamufle’den yeni klip: “Sıkıcı ve Monoton” Ula Göleti’ne Bırakılan Sazanların Boyu 50 Santimetreye Ulaştı Ryan Babel performansıyla aslanda aldığı tepkiyi Hollanda ‘da alıyor “Masumlar Apartmanı” dizisinden rekor üstüne rekor!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır