Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sony 75. Yılını İlk Kez Gerçekleştireceği “Sony Fırsat Günleri” ile kutluyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sony 75. Yılını İlk Kez Gerçekleştireceği “Sony Fırsat Günleri” ile kutluyor!
Sony 75. Yılını İlk Kez Gerçekleştireceği “Sony Fırsat Günleri” ile kutluyor!

Sony, Türkiye’de ilk kez gerçekleştireceği “Sony Fırsat Günleri” ile tüketicilere tüm kategorilerde geçerli benzersiz fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.

 

Sony, 75. yılında, 7 Ekim’de başlayacak Sony Fırsat Günleri kampanyası ile 10 Ekim’e kadar tüm kategorilerde geçerli, kaçırılmayacak fırsatlar sunacak.

 

“Sony Fırsat Günleri” kapsamında tüketici ile benzersiz fırsatlarla buluşacak ürünler arasında OLED TV’lerden seste devrim yaratan sistemlere ve kulaklıklara, alanında en iyi fotoğraf makinelerinden Vlog kameralarına kadar geniş ürün seçenekleri mevcut.

 

Sony TV ve ses sistemleri ile ailenize ve arkadaşlarınıza görülmemiş bir deneyim yaşatabileceğiniz, fotoğraf makineleri ve Vlog kameraları ile yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz imkanlar için senede bir kez gerçekleşecek “Sony Fırsat Günleri” avantajlı fiyatları tüm kategorilerde kampanyaya katılan yetkili satıcılarda geçerli olacak. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sony 75. Yılını İlk Kez Gerçekleştireceği “Sony Fırsat Günleri” ile kutluyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kurumsal Yatırımcılar Kripto Para Alımarında 6. Haftasında LG, OLED TV Kullanıcıları için Özel İçerik Uygulamasını Kullanıma Açıyor 23 Nisan etkinlikleri Academic Hospital’da sanatla kutlanacak Çin Sineması’nın En Yüksek Bütçeli Filmi Sekiz Yüz İçin Geri Sayım Başladı PepsiCo Türkiye, Dijital Dönüşümde Dünyaya Örnek Oluyor Şampiyonluk Ligi’nde 5. Hafta Sonunda   Papara SuperMassive’in Liderliği Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır