Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nda ‘Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar’ Ele Alınacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nda ‘Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar’ Ele Alınacak
Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nda ‘Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar’ Ele Alınacak

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü Sorunlara Çözümler Buluşması’nda, 20 Nisan günü, BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’ndan “Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar” başlığı konuşulacak.

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü ve 20 Nisan günü 18’incisi gerçekleşecek olan Sorunlara Çözümler Buluşması’nda BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’ndan “Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar” başlığı konuşulacak.

 

“Herkes için kentleri güvenli ve sürdürülebilir kılmak, güvenli ve erişilebilir konut sağlamak, toplu taşımacılığa yatırım yapmak, yeşil kamusal alanlar yaratmak, kentsel planlama ve yönetimi hem katılımcı hem de kapsayıcı olacak şekilde iyileştirmek” hedefler üzerinden; kurumların iyi uygulamaları ele alınacak.

 

Moderatörlüğünü GEF Küçük Destek Programı (SGP) Ulusal Koordinatörü Gökmen Argun’un üstleneceği panele; Yapı Biyolojisi & Ekolojisi Enstitüsü Kurucusu And Akman, Vestel IoT Grubu ArGe Genel Müdür Yardımcısı Burak Savak, İzmir Buca Belediyesi ArGe Müdürü Filiz Basmacı ve Şehir Dedektifi İnisiyatifi Kurucu Direktörü Gizem Kıygı katılacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nda ‘Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar’ Ele Alınacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Pandemide şirketlerin ilacı bulut tabanlı yazılımlar! Rubato yeni albümlerinin ilk çevrimiçi konserini Trump Sahne’de gerçekleştirdi Buse Arslan:” Maalesef dizi sektöründe statülü statüsüz ayrımı var “ İngiltere’nin PKK uzantılarıyla ilgili kararına Dışişleri Bakanlığı’ndan açıklama VakıfBank, Entegre Yönetim Sistemi’ni kuran ilk banka oldu “Araç ve yolculuk paylaşımı gibi mobilite çözümler sektörün geleceğini belirleyecek”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır