Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sosyal Medya Fenomenleri Bodrum’a Geliyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Sosyal Medya Fenomenleri Bodrum’a Geliyor
Sosyal Medya Fenomenleri Bodrum’a Geliyor

Özellikle turizm ve hizmet sektörü için en önemli pazarlama kanalı olan sosyal medyayı en etkin şekilde bu kanalların influencerları ile yapılan işbirlikleri ile oluyor. Özellikle Azerbeycan, Ortadoğu, Rusya, İngiltere ve bir kaç Avrupa ülkesindeki influencer ajansları ile yaptıkları işbirliği çalışmaları sayesinde Prems pek çok ülkeden influencer’ı Bodrum turu için ülkemize getirmeye hazırlanıyor.

Prems kurucu ortaklarından Akın Gürbulak, pek çok influencer’ın ülkemizi ve tesisleri ziyaret ettiğini, tesislerde, yapacakları tanıtım ve paylaşımlar sayesinde ücretsiz konakladıkları ve tatil yaptıklarını, ancak bunun karşılığında çoğu zaman tesislerin yeterli geri dönüş alamadığını dile getirdi. Prems bu noktada, sosyal medya influencerlarının ziyaretleri öncesinde programa dahil olacak tesisler ile yapacakları toplantılar ile bu yeni jenerasyon tanıtımdam maksimum fayda sağlamak için yeni bir sistem ile çalışacaklarını ekledi.

Özellikle sosyal medya ve itibar yönetimi konusunda yeni hizmet anlayışları ile dikkat çeken ajansın, en büyük özelliği hizmet verdikleri kurumlara aynı zamanda sosyal medya eğitimini de veriyor olmaları. Akın Gürbulak, iletişim ve etkinlik yönetimini sanat olarak değerlendirdiklerini, hedef kitleye yönelik içerik çalışması yaparken sanatçı titizliği ve yaratıcılığı ile çalışmak gerektiğini söyledi. Aynı zamanda sosyal medya ve itibar yönetiminde, en büyük rollerden birinin de kurum çalışanlarında olduğunu ve bu nedenle verdikleri hizmet içinde sosyal medya eğitimi vermenin başarıya giden en önemli özellik olduğunu vurguladı. Prems aynı zamanda iletişim ve etkinlik yönetimini ayrılmaz parçalar olarak gören ve bu hizmetleri bir arada veren sayılı ajanslardan biri.

Sosyal Medya Fenomenleri Bodrum’a Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Dj’e Avrupa Yolu Mu Gözüktü? Barış Tunka, müzik piyasasını sallamaya geliyor. RedBull.com’dan girişimciler için 10 ipucu Tire Belediye işletmelerine turuncu çember haberi Emre Aydın “Yemişim Trendini”ile Geliyor Haldun Dormen ve Kibarlık Budalası Bahçe Tiyatro’da

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır