Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tamer Karadağlı isyan etti “Didem Ceran sevgilim değil”

Ana Sayfa » MAGAZİN » Tamer Karadağlı isyan etti “Didem Ceran sevgilim değil”
Tamer Karadağlı isyan etti  “Didem Ceran sevgilim değil”

“Kızım ben ve Didem hanım iş yemeği yedik. Sevgili haberleri doğru değil”

Önceki gün medyada çıkan “yeni sevgili” haberleri taş fırın erkeği Tamer Karadağlı’yı fena kızdırdı. Karadağlı yaptığı açıklamada sosyal medya fenomeni Didem Ceran’nın sevgilisi olmadığını belirterek çıkan haberlerin de asılsız olduğunu söyledi.

Sevilen oyuncu Tamer Karadağlı kendisi hakkında çıkan asılsız “Aşk” haberlerine isyan etti. Önceki gün medyada çıkan ve yeni sevgilisinin sosyal medya fenomeni 39 yaşındaki Didem Ceran olduğu ve sevgilisini kızı ile tanıştırma yemeğine çıkardığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Geçtiğimiz pazar günü Yeniköy’deki Gazebo’da yanında kızı Zeyno’nun da bulunduğu bir iş yemeğinde Didem Ceran ile bir araya geldiğini ve işleri hakkında görüştüklerini belirten Tamer Karadağlı “Ben kızım Zeyno’nun da yanımda olduğu iş yemeğimde sosyal medya konusunda deneyimli olan Didem Ceran hanım ile bir araya geldik. Bunda bir sorun yok. Didem hanım çok kibar akıllı ve saygılı bir arkadaşımızdır. İşler ile ilgili konuştuk. Kendisi ile aramızda bir ‘sevgili’ olma durumumuz söz konusu değildir. Kesinlikle reddediyorum ve haberlerin asılsız olduğunun altını çiziyorum. Ayrıca gönül ilişkisine gireceğim bir hanım için de kızımın teyidini almam söz konusu değildir” dedi.

BHA: Yaşar ŞENYÜZ

Tamer Karadağlı isyan etti “Didem Ceran sevgilim değil” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İran’ın eski Vatikan Büyükelçisi koronavirüsten hayatını kaybetti Burak Akagün sahne hayatına hızlı dönüş yaptı ​Rolls-Royce Yeni Nesil Ghost’un Eylül Ayında Prömiyerini Yapıyor. Murat Boz 3 Konserle Açıkhava’da Asuman Dabak’tan Bali Adası’nda klip! Veresiye defterinin yerini kredi kartı aldı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır