Taraftar Beşiktaş Aşkına İmza Attı: Futbolcular imzalı formalarıyla büyük derbiye çıkıyor

Ana Sayfa » SPOR » Taraftar Beşiktaş Aşkına İmza Attı: Futbolcular imzalı formalarıyla büyük derbiye çıkıyor
Taraftar Beşiktaş Aşkına İmza Attı: Futbolcular imzalı formalarıyla büyük derbiye çıkıyor

Taraftarların Beşiktaş formasında imzalarıyla yerlerini aldığı “Beşiktaş Aşkına İmza At!” projesinde imzalar tamamlandı. Beşiktaşlı futbolcular kendilerine manevi destek veren ve heyecana ortak olan bu formalarla 17 Ocak Pazar günü Vodafone Park’ta oynanacak Galatasaray derbisine çıkmaya hazırlanıyor. 

adidas ve Beşiktaş’ın pandemi nedeniyle futbolcu ve taraftarın birinden uzak kalarak statlarda bir araya gelememesinden yola çıkarak hazırladığı “Beşiktaş Aşkına İmza At!” projesinde taraftarın forma imzalama süreci tamamlandı. Böylece Beşiktaşlı taraftarlar, futbolcuların maça çıkarken giyeceği Beşiktaş formasına imzalarını attılar ve her türlü koşulda takımlarının yanında oldukları mesajını verdiler. Beşiktaş’ın koleksiyon değeri taşıyan bu anlamlı formalarında taraftarınkilerle birlikte takım antrenörü Sergen Yalçın ve tüm Beşiktaşlı futbolcuların da imzaları yer alıyor.

Taraftar imzalı formalar imza sahiplerine de gönderilirken Beşiktaşlı futbolcular, bu değerli formayı yılın en önemli karşılaşmalarından biri olan Galatasaray derbisinde sahaya çıkarken giymeye hazırlanıyorlar. Heyecanı yüksek mücadele 17 Ocak Pazar günü saat 19.00’da Vodafone Park’ta gerçekleşecek. Beşiktaş taraftarları nefeslerini tuttu ve hem sosyal medya üzerinden #imzamlayanındayım diyerek hem de oyuncuların üzerindeki kendi imzalarının bulunduğu formalarla şimdiden takımlarının yanındaki yerini aldılar.

Futbolcu ile taraftarı manevi olarak birbirine bağlayan projede, Beşiktaş taraftarları besiktasaskinaimza.net sitesi üzerinden forma çizimleri üzerinde ayrılan yerleri, kategorilerine göre seçip imzalarını attılar. Taraftar formaya attığı bu imza ile hem forma satın aldı hem de seçtiği kategoriye göre, aşkla bağlı olduğu Beşiktaş kulübüne destek sağlamış oldu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Taraftar Beşiktaş Aşkına İmza Attı: Futbolcular imzalı formalarıyla büyük derbiye çıkıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gölbaşı Belediyesi kara kışa hazır… Ukrayna’da Bedava Tatil Yap, Dönerken Playstation Kap! AKUT, İzmir-Ege Depremi ile ilgili ilk açıklamayı yaptı. Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade yorumları tiye aldı olay paylaşım Pop Müziğe yeni bir tarz geliyor Ali Babacan’dan Türkiye’yi sallayacak erken seçi açıklaması! İşte seçim tarihi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır