Teniste Bergama Başarısı

Ana Sayfa » SPOR » Teniste Bergama Başarısı
Teniste Bergama Başarısı

Türkiye Tenis Federasyonu’nun Yenilikçi Crea Tenis Kulübü’nde düzenlemiş olduğu Hafta içi Tenis Turnuvası’nda Bergama Belediyespor Kulübü sporcusu Zehra Melek birinci oldu. 12 yaş altı kategorisi 4.’ncü grubunda müsabakaya çıkan Zehra Melek, ipi göğüsleyerek madalyayı alan taraf oldu.

BAŞKAN KOŞTU; “ÇOCUKLARIMIZ İÇİN TÜM İMKÂNLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ”

Bergama Belediyespor Kulübü sporcusu Zehra Melek’i başarısından dolayı kutlayan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, ”Çocuklarımızın sporun her dalında başarılar elde etmesi ve boş vakitlerini sporla geçirmesi için tüm imkânlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz. İlçemizde sporun her dalında başarı elde edip, gençlerimize sporu sevdirmeyi ve çocuklarımız büyürken sporu da bir yaşam biçimi olarak benimsemelerini arzuluyoruz. Bunu sağlamak için belediyemiz imkânlarını sonuna kadar seferber etmeye devam edeceğiz” dedi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Teniste Bergama Başarısı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tuğçe Aziz “Hiçbir zaman bırakmaya başlama, hiçbir zaman başlamayı bırakma‘’ Veresiye defterinin yerini kredi kartı aldı! Nissan Türkiye’den Dört Üst Düzey Atama CHP’li Keleş’ten Kadir Gecesi Mesajı Konamı’nın Yeni Sanal Gerçeklik Performans Oyunu Beat Arena, Oculus Quest’e Çıktı! Akkuyu NGS’nin 4. Ünitesinin İnşası İçin Temel Çukuru Kazma Çalışmalarına Başlandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır