Tepe Nautilus’ta Alışveriş ve Tasarım Günleri Başlıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tepe Nautilus’ta Alışveriş ve Tasarım Günleri Başlıyor
Tepe Nautilus’ta Alışveriş ve Tasarım Günleri Başlıyor

Tepe Nautilus, 9-11 Ekim tarihleri arasında Alışveriş ve Tasarım Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Sağlıklı yiyeceklerden tasarım ürünlere kadar pek çok markanın bir araya geleceği etkinlikte keyifli bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, Alışveriş ve Tasarım Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. 3 gün boyunca sürecek olan etkinlikte, tasarım ve doğal ürünlerin yer alacağı alışveriş stantlarının yanı sıra sağlıklı yiyecek stantları da yer alacak.

9-10-11 Ekim tarihlerinde lezzeti ve doğallığı bir araya getiren birçok farklı ürünün yer alacağı Alışveriş ve Tasarım Günleri’nde Aurora Desing, Bomorganik, By Rizzo, Digital Carpenter/ Pınart, Doy!, Eski Tatlar Dükkanı, Güney Kuruyemiş, Katre Moda, Luna’nın Atölyesi, Meda Hobby, İkinci Yeni Leather/ Home Garden Deco, Pudra Ev Sanat, Yükselin Gününden / PNR Collection, Tezgah Vesaire, Tantishe Cosmeticsdoğal ürünleri, Tepe Nautilus’tameraklılarını bekliyor.

Etkinlik tarihi: 9-10-11 Ekim

Etkinlik Alanı: Tepe Nautilus 1. Kat

İSTANBUL – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Tepe Nautilus’ta Alışveriş ve Tasarım Günleri Başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hayvanların Dünyası – Köpeklerle Yolculuk Rengarenk Vespa’lar, “Bana Özel Vespa’m” Uygulamasıyla Fiyat Garantili Ön Satışta! Murat Evgin’den 2 dilde 2 klip Gölbaşı’nın Büyük Projeleri Görücüye Çıktı.. AB’nin Turizm Kararı İkiyüzlülüktür Rolls-Royce Sıfır AOG (Aircraft On The Ground) Noktasına Ulaştı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır