Tetra Pak “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tetra Pak “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde
Tetra Pak “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde

Tetra Pak, Great Place to Work Enstitüsü'nün hazırladığı Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2021 araştırmasında, Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında yer aldı.

 

Tetra Pak, Great Place to Work Enstitüsü’nün kurum kültürleri ile fark yaratan şirketleri ödüllendirdiği ve bu sene Türkiye’de 9.’sunu düzenlediği Türkiye’nin En İyi İşverenleri araştırmasında, 250- 499 çalışan sayısı kategorisinde 2021 ’nin en iyi işverenlerinden biri olarak seçildi. 

İnsan kaynakları alanında etkin çalışmalarıyla ön plana çıkan Tetra Pak, çalışanlarının yetenek ve becerilerini ortaya çıkaracak nitelikte, açık iletişime ve yüksek güvene dayalı kurum kültürü sayesinde listeye girmeye hak kazandı.

 

Tetra Pak Hakkında

Tetra Pak olarak, dünya çapında gıda işleme ve ambalaj çözümleri alanında faaliyet gösteren lider bir şirketiz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile yakın bir iş birliği içinde, her gün 160’ı aşkın ülkede yüzlerce milyon insanın ihtiyaçlarına yanıt veren, güvenli, yenilikçi ve çevreye duyarlı ürünler sunuyoruz. Dünya genelindeki 25.000’den fazla çalışanımızla, sorumlu sektör liderliğine ve sürdürülebilir bir işletme yaklaşımına inanıyoruz.

 

“İyi olanı korur” marka vaadimiz gıdanın her yerde güvenli ve erişilebilir olmasına yönelik vizyonumuzu ifade ediyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tetra Pak “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Güçlü ve Özgür kadınların kazandığı hakları savunacağız! Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’ye   ‘Yılın Üretici Devi’ ödülü Tarkan mı? Kenan mı? derseniz Kenan derim… O Sanatçı, O Tabloyu Çini ile Ölümsüzleştirerek Sürpriz Yaptı Koronavirüs Hastalarına Güç Veren Beslenme Önerileri Salgından ruhsal olarak en çok çocuklar etkileniyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır