Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ticaret ve Sanayi Odasından Başkan Gürün’e anlamlı hediye

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ticaret ve Sanayi Odasından Başkan Gürün’e anlamlı hediye
Ticaret ve Sanayi Odasından Başkan Gürün’e anlamlı hediye

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan ve Meclis Başkanı Koray Özcan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e 1943 yılında tütün ticareti yapan babası Şahi Gürün’ün sicil defterinin kopyasını hediye etti.

 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, Meclis Başkanı Koray Özcan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

 

Ziyarette Muğla’nın güncel sorunları üzerine konuşulurken ziyaret sonunda oda yönetim kurulu Başkanı Ercan ve Meclis Başkanı Özcan, Başkan Gürün’e 1943 yılında tütün ticareti yapan babası Şahi Gürün’ün sicil defterinin kopyasını hediye etti.

 

Kendisi için çok anlamlı ve değerli bir hediye olduğunu söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Ziyaretim esnasında babam Şahi Gürün’e ait 1943 yılında tütün ticareti ile iştigal ettiğine ilişkin sicil defteri kopyasını takdim eden başta Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan’a, Meclis Başkanı Koray Özcan’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ticaret ve Sanayi Odasından Başkan Gürün’e anlamlı hediye - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Yıldızlar: “Çiftçinin aracı haczedilmesin” Afet gönüllüleri tek yürek: TTAKE Aydın’da evinin bodrumunda kendisini asarak intihar etti Kırtasiye ürünlerine talep yüzde 60 arttı Kelebek Mobilya’dan 2021 Yılında Rekor Büyüme Arzum Halka Açılıyor: Talep Toplama 17-18 Aralık’ta

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır