TISİAD Başkanı Nevaf Kılıç Ramazan ayını kutladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » TISİAD Başkanı Nevaf Kılıç Ramazan ayını kutladı
TISİAD Başkanı Nevaf Kılıç Ramazan ayını kutladı

Türkiye Irak Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, manevi heyecanın doruğa çıktığı rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan ayını kutladı

Genel Başkan Nevaf Kılıç mesajında şunları söyledi: “Ramazan`da kültürümüzün güzel örneklerini göstererek yaşadığımız ülkenin barış, huzur, refah ve mutluluğuna katkı sağlama kararlılığımızı yineleyeceğiz. Ramazan`da kazandığımız bütün güzel hasletlerimizi, yaşadığımız birlik, beraberlik, dostluk, barış ve kardeşlik havasını bundan sonra da sürdürebilmek, bugünümüzü ve yarınımızı daima mutlu kılmak dileğimizdir. Halkımızın bu mübarek ayda daha fazla yardım yaparak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içinde olacağına inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle barış ve mutluluğun egemen olduğu, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya temennisiyle, vatandaşlarımızın ve tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

TISİAD Başkanı Nevaf Kılıç Ramazan ayını kutladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ebeveynler Dikkat! Çocuklar İçin Oluşturulan Kurallara Ebeveynler de Uymalı “Geçmişten bugüne toplumsal ve aşksal dönüşümü anlattım” Kaspersky harici tehdit istihbaratı hizmetlerinde lider olarak gösterildi Yunanistan ve Fransa sitelerine Türk Hacker darbesi Mahmut Görgen yeni şarkısıyla karşınızda Kadınlar sokaktaydı: Asla boyun eğmeyeceğiz!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır