Torch Brewery’nin üstün başarısı Türkiye’ye ilk craft lezzet ödülünü getirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Torch Brewery’nin üstün başarısı Türkiye’ye ilk craft lezzet ödülünü getirdi
Torch Brewery’nin üstün başarısı Türkiye’ye ilk craft lezzet ödülünü getirdi

Torch Brewery, sahip olduğu görünüm, kıvam ve lezzet ayrıcalıklarıyla dünyanın en prestijli yarışmaları arasında yer alan Meininger’s International Craft Beer Award’dan altın madalyayla ayrıldı. Dünyanın dört bir yanından craft lezzet pazarının en iddialı üreticilerinin katıldığı yarışmada altın madalya almaya hak kazanan Torch Brewery, Türkiye’de bu ödüle layık görülen ilk craft lezzet olma ünvanının da sahibi oldu.

Almanya’da düzenlenen ve uluslararası craft lezzetlerin ödüllendirildiği Meininger’s International Craft Beer Award’a katılan Torch Brewery, sahip olduğu üstün lezzet, görünüm ve kıvamıyla yarışmadan altın madalyayla ayrıldı. Dünyanın en iddialı craft lezzet üreticilerinin katıldığı ve kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı prestijli ödül yarışması Meininger’s Award’ın altın madalya ödülü Torch Brewery’in oldu. Yarışmaya, Almanya’nın Köln kentinin ileri gelen brewery üreticilerinin ürettiği Kölsch türünde ürünlerin yarıştığı “Kölsch Style” kategorisinde katılarak altın madalyanın sahibi olan Torch Brewery enfes bir başlangıç lezzeti olarak değerlendirilerek sahip olduğu özelliklerin tamamından yüksek puan alarak rakiplerini geride bırakmayı başardı. 

Türkiye’nin ilk altın madalya alan craft lezzeti Torch Brewery oldu

Dünyanın en prestijli yarışmaları arasında yer alan Meininger’s International Craft Beer Award’dan altın madalyayla dönen Torch Brewery, aynı zamanda Türkiye’de bu ödüle sahip ilk craft lezzet olma özelliğini de taşıyor. Tarihi Bomonti Bira Fabrikasında üretilen Torch birası aynı zamanda kazandığı Altın Madalya ile 130 yıllık bir hayali gerçekleştiyor. Kölsch Style kategorisinde altın madalyaya layık görülen Torch Brewery renk, köpük, genel görünüm, koku, aroma, denge ve lezzet ayrıcalıklarıyla altın madalyayı göğüsledi. Dört yıl gibi kısa bir süre önce bira severlerle buluşan ve en genç ürünler arasında yer alan Torch Brewery, yetenekli brewer Philip Green ve başarılı ekibinin katkılarıyla Türkiye’ye ilk altın madalyayı getirdi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Torch Brewery’nin üstün başarısı Türkiye’ye ilk craft lezzet ödülünü getirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

TKP, Cumhurbaşkanı hakkında suç duyurusunda bulundu Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı Söyleşileri ve Sergileri ile Ziyaretçilerini Etkiledi. Başkan Topçu: Milletimiz Artık Masallara Doydu Tasarım Ürünlerin Ötesine Geçince CHP, Esnaf ve Denizcileri dinledi Lil Zey’in beklenen ilk albümü “Kara Tiyatro” çıktı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır