TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı “Kusursuz Bir Yarış Yönettik”

Ana Sayfa » GÜNCEL » TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı “Kusursuz Bir Yarış Yönettik”
TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı “Kusursuz Bir Yarış Yönettik”

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanı Eren Üçlertoprağı 13-15 Kasım tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix’sinin ardından yaptığı açıklamada;

“T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix’sine, 7 hafta gibi çok kısa bir sürede hazırlandık. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleriyle 850 kişilik kadromuzla çok başarılı bir organizasyonu geride bıraktık ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu olarak kusursuz bir yarış yönettik.

Birçok ülke mevcut pandemi şartlarında bu tür organizasyonları yapamazken, bu kadar kısa bir zamanda üst düzey bir organizasyon ile ülkemizin gücünü ve sportif kabiliyetlerini göstermiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Uzun zaman sonra ülkemizin ev sahipliği yaptığımız bu büyük organizasyonun kusursuz şekilde gerçekleşmesi için büyük bir özveriyle çalışan tüm görevli ve gözetmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı “Kusursuz Bir Yarış Yönettik” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Çiğdem Tunç’tan son bomba; efsane kadın ‘Cahide Sonku’ Erdoğan: Kapıları kapatmayacağız Çiğli Belediyesi evde temizlik projesi yeniden başladı Canon’un Yeni Sinema Kamerası “Canon Vision”da Görücüye Çıkıyor Samsung Q95T QLED Smart 4K TV, filmleri 4K kalitesinde izleyiciler ile buluşturuyor! Tatil öncesi bakım zamanı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır