Trabzon ilindeki hayranlarını coşturdu

Ana Sayfa » MAGAZİN » Trabzon ilindeki hayranlarını coşturdu
Trabzon ilindeki hayranlarını coşturdu

Ünlü sanatçılardan biri olan Demet Akalın, Trabzon ili içerisinde verdiği konser sayesinde hayranlarını coşturmuş oldu.

Pop müziğin en önemli isimleri arasında yer alan Demet Akalın, Trabzon Tren isimli mekanda vermiş olduğu konser aracılığıyla hayranlarına çok keyifli dakikalar yaşatmış oldu. Karadeniz bölgesinde yer alan sevenlerine çok özel bir repertuvar hazırlamış olan Demet Akalın, sahne üzerinde kalmış olduğu 2 saat süresince sevenlerini doyasıya bir şekilde eğlendirdi.

Özel dansçılarının da sahne üzerinde kendisine eşlik etmiş olduğu bu konser esnasında ünlü sanatçı, şarkılarının yanı sıra şovlarıyla birlikte de eğlence dolu bir geceye imzasını atmış oldu. Duygusal ve hareketli şarkıları ile birlikte sevenlerine unutması zor bir gece yaşatmış olan Demet Akalın, Trabzon iline ve Karadeniz Bölgesine çok güzel bir mekan kazandırmış olan Trabzon Tren adlı mekanın işletme sahiplerine kendisini hayranlarıyla buluşturduğundan dolayı da teşekkür etmiş oldu.

Trabzon ilindeki hayranlarını coşturdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Koronavirüs salgını sonrası iş yerlerini neler bekliyor? Cisco Araştırması: Pandemide Dijital Hizmetlere Yatırım Yapan Markalara Bağlılık Artıyor İran’dan tahliye edilen 132 kişinin ilk test sonuçları negatif çıktı Yalım, “Artık bu iktidarın, bu ülkeyi yönetemediğini, sokaktaki vatandaşımız da biliyor” Lokum, yüz yıllardır en tatlı geleneklerimizden biri olup lezzetiyle Türkiye’nin alamet-i farikası haline gelmiştir. Corona virüsü oldum diyene 1400 dolar para ödülü verilecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır